ГоловнаДіяльністьМіжнародна діяльністьГуманітарна допомога
 Версія для друку

Німецькі рятувальники передали своїм  прикарпатським колегам пожежний автомобіль марки "Daimler-Bennz LF 8".

 

З 12 по 17 грудня 2016 року у рамках проекту «Сприяння розвитку добровільних пожежних дружин (команд) у громадах Івано-Франківської області» делегація з Прикарпаття побувала  з візитом  у місті Дінкельсбюль, ФРН, Баварія.

До складу делегації увійшли  перший заступник начальника Управління ДСНС в області  Ігор Оксентюк та працівники Управління,  сільські голови  та начальники МПК населених пунктів Прикарпаття, директор Івано-Франківського обласного центру  перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Богдан Волошинський,  секретар-референт Представництва  Фонду  Ганса Зайделя в Україні  Тетяна Золотар. У рамках візиту учасників делегації чекала насичена і різноманітна програма.

Особливе зацікавлення у членів делегації викликало відвідання  добровільної пожежної команди міста Дінкельсбюль,  державної пожежної школи у місті Регенсбург, де навчають майбутніх пожежників, а також  ознайомлення з  роботою  місцевих пожежних команд.

Не менш цікавим і пізнавальним було ознайомлення і з роботою добровільної пожежної команди міста Ротенбург-на-Таубері та навколишніми пожежними командами. У ході візиту німецькі рятувальники передали своїм  прикарпатським колегам пожежний автомобіль марки "Daimler-Bennz LF 8".

Рятувальники Прикарпаття отримали нове гідравлічне спорядження

 Гідравлічний інструмент німецького виробництва, котрий може використовуватися при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод та багатьох інших надзвичайних ситуацій, 30 серпня прикарпатським рятувальникам передали подружжя Зіммхенів, котрі уже не перший рік відомі своєю благодійною діяльністю не лише на Івано-Франківщині. Вони допомагають сиротам, хворим, інвалідам, українській армії - усім, хто дійсно потребує допомоги.
 Передане обладнання, переконані благодійники, допоможе зберегти не одне людське життя, адже аварій на дорогах області стається чимало.
Пані Мирослава та пан Курт побували на території державної пожежно-рятувальної частини №1 м. Івано-Франківська, оглянули тутешній автомобільний парк, дізналися багато нового про щоденну нелегку роботу рятувальників. Крім того, побували благодійники на екскурсії і у залах виставки пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в області.

 

 

 

 

В Рогатині у рамках гуманітарної допомоги відбулася урочиста передача пожежного автомобіля STAR 008 від міста Крапковіце Республіки Польща для потреб прикарпатських рятувальників

 

  27 липня автомобільний парк державної пожежно-рятувальної частини № 16 міста Рогатин поповнився пожежним автомобілем STAR 008. Цей транспортний засіб підвищеної прохідності надали рогатинцям представники їхнього міста-побратима у Польщі  Крапковіце.

  27 липня об 11:00 на території Рогатинського райвідділу Управління ДСНС в області відбулася урочиста передача пожежного автомобіля STAR 008. Передачу здійснили члени польської делегації на чолі з мером міста Крапковіце Анджеєм Касюрою. Передача цього надзвичайно цінного гуманітарного вантажу стала можлива завдяки масштабній роботі Державної служби України з надзвичайних ситуацій із забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів України сучасною потужною технікою з-за кордону.

  Наявність такого автомобіля у пожежно-рятувальному підрозділі годі переоцінити. «Це потужна техніка, готова виконувати усі дії за призначенням. Автомобіль підвищеної прохідності, ємкість для води – 2, 5 т.  Цей автомобіль дизельний, тому є велика економія у витраті паливно-мастильних матеріалів» - розповів присутнім на урочистому заході журналістам заступник начальника Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Віталій Степанович Федунків.

   «Це тільки початок. Є дуже багато хороших речей, які можна робити у рамках угоди про співпрацю»

- поділився своїми планами і голова Рогатинської районної ради Володимир Штогрин.

    Про ці плани детальніше розповів бургомістр міста Крапковіце Анджей Касюра: «Це

перша наша гуманітарна допомога рогатинцям, мешканцям нашого міста-побратима. Надання гуманітарної допомоги буде продовжуватися. Плануємо ще допомогти рятувальникам Рогатина гідравлічними ножицями цьогоріч, а у майбутньому – надамо ще один потужний пожежний автомобіль».

  STAR 008 освятили, тож тепер і він стоятиме на сторожі життя мешканців Рогатинського району. 

                             Відео

Пожежники міста Івано-Франківська отримали сучасний багатофункціональний автомобіль

 

110 лютого  на  території  державної пожежної-рятувальної частини №1 міста Івано-Франківська відбулася  презентація та офіційна передача сучасного  пожежного  автомобіля, який обласному центру  подарувало німецьке місто  Штарнберг  через  посередництво  Товариства Червоного Хреста України.

На урочистому заході були присутні мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус,   керівник робочої групи  ДСНС України  Михайло  Бабенко, начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький, начальник Івано-Франківського МРВ Василь Мацалак,  представники регіональних та місцевих засобів інформації.

Розпочинаючи урочисту подію, мер Івано-Франківська зазначив, що  цей автомобіль 2–  це результат міжнародного партнерства і заслуги багатьох людей на благо рідного міста. А начальник Івано-Франківського МРВ Василь Мацалак підкреслив, що такої потужної і багатофункціональної машини в обласному центрі ще не було, і хочеться сподіватися, що це перша ластівка  технічного оновлення, адже парк машин Управління ДСНС в області потребує модернізації.

В урочистій атмосфері  Віктор Анушкевичус передав Василю Мацалаку ключі від автомобіля, а настоятель храму Святого Духа митрофорний протоієрей Василь  Максимишин  відправив Божу службу та освятив автомобіль.

 

 

    Твіт