ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3810

Останні новини

19 Лютого11:25 З початку року гірські пошуково-рятувальні підрозділи ДСНС України врятували вже 282 людини
Щодня, зусиллями гірських аварійно-рятувальних формувань ДСНС України, загальна чисельність яких складає понад 170 фахівців, здійснюються роботи з пошуку і порятунку людей, надання їм невідкладної медичної допомоги на об’єктах і територіях у гірській та лісовій місцевості. Так, з початку року на об’єктах туристичної галузі в зонах відповідальності, що обслуговуються гірськими пошуково-рятувальними підрозділами ДСНС України врятовано 282 особи, з них надано медичну допомогу 188 громадянам.
19 Лютого08:58 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 127 осіб та ліквідували 770 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 12.02 по 18.02) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Протягом тижня виникло 2 надзвичайні ситуації, в результаті яких загинуло 9 осіб.
19 Лютого08:10 Увага! Ожеледиця!
Протягом доби 19 лютого на дорогах області та міста збережеться ожеледиця.
16 Лютого11:25 Урочисте вручення заслуженої нагороди
Указом Президента України №11/2018 від 20 січня 2018 року присвоєне почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Миколі Володимировичу Петруку – начальнику комплексу спортивної підготовки АРЗ СП У ДСНС в області.
15 Лютого16:40 Ветерана вітали з ювілеєм
Працівники Управління ДСНС в області привітали з 70-річчям ветерана пожежної охорони, колишнього заступника начальника України Державної пожежної охорони УМВС України в Івано-Франківській області полковника внутрішньої служби у відставці Ярослава Якубіва. Вітаючи Ярослава Степановича, рятувальники подякували ветеранові за багаторічну бездоганну працю та побажали здоров’я і довголіття. Ювіляру вручили вітальну адресу, квіти, Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації та пам’ятну монету «100 років пожежному автомобілю України».
15 Лютого15:16 Рятувальники взяли участь в заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій
15 лютого, у відповідності до Указу Президента України, в нашій державі вшанували учасників бойових дій на території інших держав, тих, хто, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, пройшли вогняне пекло бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.
15 Лютого08:10 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
15 лютого в горах Івано–Франківської області збережеться лавинонебезпечно.
14 Лютого14:00 Підбиття підсумків роботи територіальної підсистеми цивільного захисту Івано-Франківщини у 2017 році
14 лютого в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА відбулася нарада з підбиття підсумків роботи Івано-Франківської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту за 2017 рік та визначення основних завдань у сфері цивільного захисту на 2018 рік.
14 Лютого12:10 На Прикарпатті триває конкурс малюнка «Рятувальник – професія героїчна»
В Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області триває Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка серед дітей співробітників ДСНС на тему: «Рятувальник – професія героїчна».
14 Лютого08:10 Штормове попередження!
Протягом доби 14 лютого по області та місту очікується сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах області та міста збережеться ожеледиця.
14 Лютого08:08 Увага! Туман
Протягом ранку 14 лютого по області та місту очікується туман з видимістю 100-500 метрів.
12 Лютого10:00 Вогонь на даху будинку серед ночі помітили двоє юнаків
В ніч на 12 лютого в селі Старий Лисець Тисменицького району в одному з житлових будинків трапилася пожежа. Її наслідки могли б бути жахливими, якби не щаслива випадковість. Саме о тій порі вулицею повз будинок, з даху якого вже пробивалося полум’я, поверталися до дому двоє мешканців села - Назар Макогон та Олег Гаврилів.
12 Лютого09:07 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 113 осіб та ліквідували 863 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 05.02 по 11.02) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 189 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 113 осіб.
10 Лютого09:32 Увага! Попередження про ускладнення погодніх умов
Внаслідок впливу активного циклону протягом 9 лютого в Івано-Франківській області очікуються складні погодні умови: сильний сніг і мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця. Погодні умови, сформовані впливом активного циклону, можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж та комунального господарства.
10 Лютого09:10 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
У зв’язку зі снігопадами 9 лютого у горах Iвано-Франкiвської області очікується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).
8 Лютого08:22 Штормове попередження!
Внаслідок впливу активного циклону на території області очікуються складні погодні умови: протягом 9 лютого по області та місту очікується сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина (приріст снігового покрову 10-20 см), на дорогах ожеледиця.
8 Лютого08:20 Увага! Ожеледиця
Протягом доби 8 лютого на дорогах області та міста збережеться ожеледиця. Протягом ночі та ранку 8 лютого по області та місту очікується туман з видимістю 100-500 метрів.
7 Лютого15:01 Рятувальники провели зустріч з людьми похилого віку
7 лютого працівники Управління ДСНС в області відвідали підопічних Івано-Франківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Вони поспілкувалися із літніми людьми, які, як відомо, є найбеззахиснішими перед вогняною стихією
7 Лютого09:00 Небезпека зимових Карпат!
Управління ДСНС в Івано-Франківській області звертається до туристів, які відпочивають у горах, суворо дотримуватися правил безпеки, обов’язково реєструватися та проходити інструктаж у гірських рятувальникыв, погоджувати з ними маршрути походів, періодично підтримувати зв`язок та у жодному разі не йти в гори за погіршення погодних умов і поганої видимості. Любителям гірських подорожей слід подбати про безпеку свого життя – це найкраща запорука того, що з вами нічого не станеться.
7 Лютого08:20 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов
09 лютого внаслідок впливу активного циклону на території області очікуються складні погодні умови: протягом 09 лютого по області та місту очікується сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина (приріст снігового покрову 10-20 см), на дорогах ожеледиця.
7 Лютого08:18 Увага! Попередження про підйом рівнів води
07-08 лютого на р. Дністер в ділянці м.Галич–м.Заліщики очікується інтенсивне утворення шуги, на окремих ділянках встановлення льодоставу, при цьому можливе формування зажорів льоду, з різким коливанням рівнів води.
7 Лютого08:12 Увага! Ожеледиця
Протягом доби 07 лютого на дорогах області та міста збережеться ожеледиця.
7 Лютого08:05 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
07 лютого в горах Івано–Франківської області збережеться ІІІ (підвищена) ступінь лавинної небезпеки.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
Оперативна інформація

    Твіт