ГоловнаОстанні новини16 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Команда з Івано-Франківська - переможці змагань з легкоатлетичного кросу серед органів та підрозділів ДСНС України

Опубліковано: 16.03.2018, 15:46

У ході запеклої боротьби між учасникам змагань ДСНС України з легкоатлетичного кросу загальнокомандні призові місця розподілились наступним чином: першість виборола команда з м. Івано-Франківська, друге місце посіли минулорічні переможці, а саме: збірна команда Національного університету цивільного захисту України, третє - учасники з м. Київ. Команда спортсменів Миколаївської області виборола 13 загальнокомандне місце.
Серед жінок в особистих заліках 1 місце посіла Кондратюк І.С., з Національного університету цивільного захисту України, друге - спритна Жвалюк Ю.А. з Хмельниччини, третьою стала легкоатлетка Кузик І.І. з м. Івано-Франківськ.
Чоловіки вибороли призові місця на дистанції 1000 м. наступним чином:
першість взяв Сеник С.А. з м. Івано-Франківськ, другим фінішував Вайда М.В. – Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, третє призове місце посів Жогло В.М. з Національного університету цивільного захисту України.
Дистанцію 3000 м. подолали чоловіки в наступному порядку: 1 дістався до фінішу Ольшевський В.С. з Житомирщини, другим став Хомич Г.В. з Волинської області, фінішував третім Попруга О.Ю. з Національного університету цивільного захисту України.
На дистанції  5000 м. (серед чоловіків) такі результати:
1місце - Дідоводюк Д.Д. – м. Івано-Франківськ;
2 місце - Фіськович С.А. – Одеська область;
3 місце - Сапа В.Ю. – Запорізька область.
Команди-переможці отримали кубки та дипломи, учасники нагороджені почесними грамотами та медалями.