ГоловнаОстанні новини27 Червня, 2018р.
 Версія для друку

В Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області відбулися збори з нагоди 22-ї річниці Конституції України

Опубліковано: 27.06.2018, 15:43

27 червня в Управлінні ДСНС в області відбулися урочисті збори з нагоди 22-ої річниці Конституції України. На базі виставки-музею пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в області керівництво та особовий склад зібралися для того, щоб вшанувати чергову річницю Основного Закону нашої країни.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності країни. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Присутнім нагадали історію прийняття цього важливого документа, а також історичні події, котрі передували цьому.  Також працівники Управління ДСНС в області переглянули фільм.

Виступаючи перед присутніми, начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький, підкреслив, що Конституція України, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпила ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Під час зборів особовому складу зачитали привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна.

З нагоди цієї урочистої події грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління ДСНС в області, Почесними грамотами ОДА було нагороджено кращих працівників Управління.

Усі присутні також мали можливість насолодитися чудовими піснями у виконанні талановитих працівників Управління ДСНС в області та їх дітей.

DSC_0497.JPG DSC_0547.JPG

DSC_0479.JPG


   
Останні новини
15 Грудня08:50 Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу
14 Грудня11:30 В Управлінні ДСНС в області відбулися заходи з нагоди вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня10:41 Звернення Начальника У ДСНС в області Володимира Чернецького до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня10:36 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:34 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня11:38 Студенти-медики відвідали виставку пожежно-рятувальної служби
13 Грудня11:27 Рятувальники нагадують основні правила пожежної безпеки у побуті
13 Грудня08:36 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 07 годину 13 грудня)
13 Грудня08:16 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня08:15 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 66 тисяч вибухонебезпечних предметів
12 Грудня08:42 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
12 Грудня07:37 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
11 Грудня11:39 Інформація щодо проведення реформ у сфері політики ДСНС
11 Грудня11:25 "Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі", - Арсен Аваков
11 Грудня11:19 Фахівці ДСНС обговорили з представниками Агентства із зменшення загрози Міністерства оборони США питання подальшої співпраці
Останні новини