ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулося засідання Колегії Управління ДСНС України в Івано-Франківській області за 9 місяців 2018 року

Опубліковано: 01.10.2018, 11:45

Сьогодні, 1 жовтня, в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького відбулася підсумкова Колегія за результатами оперативно-службової діяльності за 9 місяців 2018 року.

Розпочалася Колегія святковим моментом – Володимир Чернецький привітав команду рятувальників, які представляли Прикарпаття в Києві на Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» та подякував їм за хороші досягнення.

У ході Колегії було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, про результати роботи підрозділів з питань оперативного реагування доповів т.в.о. начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації Олег Беляк.

Про результати роботи підрозділів Управління ДСНС з питань організації заходів цивільного захисту  доповів начальник відділу організації заходів цивільного захисту Олександр Мацарін.

У ході засідання Колегії йшлося і про стан виконання заходів передбачених діючими програмами сфери цивільного захисту населення в районах (містах) області. Про це  доповів  заступник начальника Управління ДСНС в області Володимир Пачків.

Також під час засідання Колегії йшлося про результати роботи підрозділів У ДСНС в області у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям, про стан виконання заходів щодо створення та функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони в області та про стан улаштування автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

Обговорювався й стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів, а також стан розрахунків за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги.

Завершуючи Колегію, Володимир Чернецький запевнив, що і надалі всі зусилля працівників пожежно-рятувальної служби будуть спрямовані на те, щоби кількість надзвичайних ситуацій в області,  людських і матеріальних втрат від них, була мінімальною.

DSC_0592.JPG DSC_0616.JPG


   
Останні новини
18 Жовтня08:25 Не паліть суху траву!
18 Жовтня08:12 Турецька делегація оглянула можливості мобільного госпіталю ДСНС України та ознайомилась із роботою службових собак
18 Жовтня08:11 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
18 Жовтня08:08 На території Державного підприємства “Мобільно-рятувальний центр ДСНС України” відбулися спеціальні навчання аварійно-рятувальних підрозділів Служби
18 Жовтня08:05 Голова ДСНС Микола Чечоткін зустрівся із Головою Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини
17 Жовтня17:08 Рятувальники вдосконалювали свої вміння та навички на вогневій смузі психологічної підготовки
17 Жовтня15:25 На виставку пожежно-рятувальної служби завітали студенти Прикарпаття
16 Жовтня15:41 Психологи провели заняття зі слухачами Навчального пункту на тему: «Соціально-психологічні чинники емоційного вигорання працівників ДСНС»
15 Жовтня09:22 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 681 пожежу
15 Жовтня08:25 У період відзначення Дня захисника України близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
14 Жовтня13:04 В Івано-Франківську відбулися заходи з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня08:04 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
14 Жовтня08:02 Привітання начальника У ДСНС в області з Днем захисника України!
13 Жовтня08:23 "Своєчасно вживати заходів, адекватних рівню загроз, які виникають в осінньо-зимовий період можливо лише за належної організації роботи системи управління", - Микола Чечоткін
13 Жовтня08:20 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
Останні новини