ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулося засідання Колегії Управління ДСНС України в Івано-Франківській області за 9 місяців 2018 року

Опубліковано: 01.10.2018, 11:45

Сьогодні, 1 жовтня, в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького відбулася підсумкова Колегія за результатами оперативно-службової діяльності за 9 місяців 2018 року.

Розпочалася Колегія святковим моментом – Володимир Чернецький привітав команду рятувальників, які представляли Прикарпаття в Києві на Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» та подякував їм за хороші досягнення.

У ході Колегії було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, про результати роботи підрозділів з питань оперативного реагування доповів т.в.о. начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації Олег Беляк.

Про результати роботи підрозділів Управління ДСНС з питань організації заходів цивільного захисту  доповів начальник відділу організації заходів цивільного захисту Олександр Мацарін.

У ході засідання Колегії йшлося і про стан виконання заходів передбачених діючими програмами сфери цивільного захисту населення в районах (містах) області. Про це  доповів  заступник начальника Управління ДСНС в області Володимир Пачків.

Також під час засідання Колегії йшлося про результати роботи підрозділів У ДСНС в області у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям, про стан виконання заходів щодо створення та функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони в області та про стан улаштування автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

Обговорювався й стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів, а також стан розрахунків за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги.

Завершуючи Колегію, Володимир Чернецький запевнив, що і надалі всі зусилля працівників пожежно-рятувальної служби будуть спрямовані на те, щоби кількість надзвичайних ситуацій в області,  людських і матеріальних втрат від них, була мінімальною.

DSC_0592.JPG DSC_0616.JPG


   
Останні новини
11 Грудня08:05 На Київщині розпочалися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
10 Грудня10:48 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 39 осіб та ліквідували 985 пожеж
10 Грудня09:42 Особливості грошового забезпечення особового складу служби цивільного захисту, який проходять службу у гірських районах
10 Грудня08:46 Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!
10 Грудня08:16 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
9 Грудня08:34 Будьте обережні на зимових водоймах!
9 Грудня08:22 Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!
8 Грудня08:52 Увага! Попередження про небезпеку сходження снігових лавин в Українських Карпатах
8 Грудня08:11 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
7 Грудня16:40 Прем’єра казки «Лісова пригода відважних друзів» на протипожежну тематику відбулася в Івано-Франківську
6 Грудня16:40 Рятувальники провели комплексне профілактичне відпрацювання села Липівка Тисменицького району
6 Грудня12:17 В Управлінні ДСНС в області відбулася підсумкова нарада
6 Грудня09:18 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 65 тисяч вибухонебезпечних предметів
6 Грудня08:22 В Україні пройшли командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
5 Грудня08:10 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
Останні новини