ГоловнаОстанні новини6 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники провели комплексне профілактичне відпрацювання села Липівка Тисменицького району

Опубліковано: 06.12.2018, 16:40

Як відомо, пожежам легше запобігати, ніж ліквідовувати їх  трагічні наслідки.  І в цьому велике значення має інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення. Це добре усвідомлюють в Тисменицькому РВ Управління  ДСНС в області, організовуючи  відпрацювання населених пунктів,  під час яких нагадують людям  правила безпеки життєдіяльності,  навчають їх,  як правильно діяти, щоб не трапилося біди.
З цією метою працівники Тисменицького РВ Управління ДСНС в області провели комплексне відпрацювання   в  селі Липівка. В населеному пункті проживає 2700 осіб і, на жаль, цього року тут на пожежах загинуло троє людей, тож питання  безпечної поведінки є надзвичайно важливим.

Заходи розпочались з наради, на якій обговорили питання безпеки життєдіяльності, профілактики пожеж та загибелі людей на них. Участь у нараді взяли фахівці газового господарства, енергонагляду, працівники соціальних служб. Рятувальники наголосили на важливості дотримання правил пожежної безпеки в зимовий період в житловому секторі.

Після чого члени рейдової групи  здійснили подвірні обходи мешканців села, під час яких рятувальники нагадали людям основні правила пожежної безпеки під час опалювального періоду,  наголосили на важливості правильного користуватися газовими та електричними приладами, пічним опаленням. Велика увага під час обходу приділялася  багатодітним родинам, соціально незахищеним верствам населення, з якими  рятувальники спільно з соціальними працівниками провели інформаційно-роз'яснювальну роботу. Під час бесід рятувальники наголошували на важливості не залишати самих вдома малолітніх дітей, стежити за газовим і електрогосподарством.  

Спілкувалися рятувальниками з людьми і на вулицях населеного пункту, а також вручили їм тематичні листівки застережливого характеру.  Хочеться сподіватися, що такий захід  змусить людей більш відповідально ставитися до безпеки власного життя та уникнути трагедій на пожежах у майбутньому.


   
Останні новини
19 Лютого08:11 Увага! Лавинна небезпека!
19 Лютого08:00 Адреси пунктів обігріву на території Івано-Франківської області
18 Лютого14:17 Відбулась розширена тематична нарада з питань застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції»
18 Лютого11:14 Рятувальники Прикарпаття закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах!
18 Лютого11:03 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 71 особу та ліквідували 974 пожежі
18 Лютого08:00 Увага! Попередження про лавинну небезпеку!
16 Лютого08:40 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям виходячи на кригу
15 Лютого13:49 Прикарпатські рятувальники навчають громадян правил пожежної безпеки
15 Лютого11:53 Рятувальники побували з робочим візитом в Румунії
15 Лютого09:10 Попередження про лавинну небезпеку!
14 Лютого08:22 Увага лавинна небезпека
13 Лютого13:34 Підбито підсумки роботи у сфері цивільного захисту та визначено основні завдання на 2019 рік
13 Лютого09:49 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 1,5 тисячі вибухонебезпечних предметів
13 Лютого08:31 Штормове попередження!
13 Лютого08:29 Увага! Лавинна небезпека!
Останні новини