ГоловнаОстанні новини13 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Підбито підсумки роботи у сфері цивільного захисту та визначено основні завдання на 2019 рік

Опубліковано: 13.02.2019, 13:34

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада керівного складу та органів управління Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту і засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь начальники управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Володимир Чернецький, члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня, структурних підрозділів облдержадміністрації,  районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад області.

«Сьогодні ми проаналізуємо стан справ на цій важливій ділянці роботи та визначимо основні завдання на 2019 рік. Важливо дати принципову оцінку стану цивільного захисту та вжити заходів щодо усунення недоліків. Досить серйозним викликом для оцінки роботи наших служб було літнє підняття води. Разом із службами цивільного захисту нам вдалося врегульовувати ці питання, зокрема, у Тисменицькому, Калуському районах, Снятині та Косові. Сконцентрувавши кошти резервного фонду, спільними зусиллями ми ліквідовували наслідки минулорічних надзвичайних ситуацій. Завдяки злагодженій роботі та професійним діям усіх відповідних служб вдається досягати високих результатів», - зауважила Марія Савка.

Цього дня за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок із забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, високий професіоналізм при виконанні завдань по запобіганню ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій в області почесними  грамотами були відзначені працівники Управління ДСНС України в області,  структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Володимир Стебницький наголосив, що органи управління, сили та засоби цивільного захисту перебувають у режимі функціонування підвищеної готовності. Завдяки злагодженій роботі усіх відповідальних за цивільний захист населення структур досягаються необхідні результати.

«Минулоріч рятувальниками здійснено 11 тисяч 236 виїздів за сигналом «тривога», а це близько 30 щоденних виїздів. При цьому ліквідовано 2127 пожеж та врятовано матеріальних цінностей на суму більше ста мільйонів гривень. Поряд з цим у ході виконання завдань за призначенням підрозділів управління 1172 рази брали участь у ліквідації аварій некласифікованих подій. Завдяки вжитим заходам було врятовані життя 161 особі та надано допомогу 652 людям. Продовжується робота щодо запобігання пожежам та негативних наслідків від них», - наголошував Володимир Чернецький.

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій були розглянуті питання стану готовності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році, заходи запобігання, протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у цьогорічний літній період.

Також заслухали  стан проведення розмінування вибухонебезпечних предметів та готовність паливних і котелень об’єктів бюджетної сфери до опалювального  сезону 2019-2020 років.

Додамо, що на цій нараді було показано відеоролик, де були продемонстровані результати роботи органів управління та сил цивільного захисту області у 2018 році.

DSC_2489.JPG  DSC_2500.JPG


   
Останні новини
22 Лютого08:04 Штормове попередження!
22 Лютого08:03 Попередження про лавинну небезпеку!
22 Лютого08:00 Адреси пунктів обігріву на території Івано-Франківської області
21 Лютого09:59 Рятувальники закликають громадян дбати про безпеку власних дітей!
21 Лютого09:23 Штормове попередження!
21 Лютого09:21 Обережно, лавинна небезпека!
21 Лютого08:29 Не провокуйте пожеж спаленням сухої трави!
20 Лютого18:59 Між Прикарпаттям та Підкарпатським воєводством підписано меморандум про розвиток співпраці у сфері гірського рятівництва
20 Лютого10:54 Рятувальники Прикарпаття закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах!
20 Лютого09:08 На Коломийщині рятувальники провели акцію "Запобігти.Врятувати.Допомогти."
20 Лютого08:02 Попередження про лавинну небезпеку!
19 Лютого10:59 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 2 тисячі вибухонебезпечних предметів
19 Лютого08:11 Увага! Лавинна небезпека!
18 Лютого14:17 Відбулась розширена тематична нарада з питань застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції»
18 Лютого11:14 Рятувальники Прикарпаття закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах!
Останні новини