Міжнародна технічна допомога

Техніка, що рятуватиме життя: Прикарпатські рятувальники отримали спецавтомобілі від колег з Німеччини.

3 серпня пожежну автодрабину (Metz Aerials GmbH & Co. KG Karlsruhe) та автомобіль для підрозділу хімічного, біологічного та радіаційного захисту (IVECO 120E GW[-G), придбали рятувальники комуни Глініці (Нордбан) та міста Штраусберг (Німеччина), а допомогу в логістиці, та отриманні Головним управлінням ДСНС в Івано-Франківській області ,надала Воєводська комендатура Державної пожежної служби в Кракові (Республіка Польща).

Дані спецавтомобілі передані в якості гуманітарної допомоги і будуть найближчими днями введені в бойові розрахунки. Зокрема, пожежна автодрабина, яка призначена для підйому пожежних на верхні поверхи та евакуації людей, заступить на бойове чергування в місті Івано-Франківську, вона досить маневревна та висувається на висоту 24 метри.

Автомобіль для підрозділу хімічного, біологічного та радіаційного захисту буде використовуватися спеціалізованим підрозділом АРЗ СП для робіт за призначеням, а саме для оперативної доставки рятувальників до місця надзвичайної ситуації, проведення радіаційної та хімічної розвідки, ліквідації надзвичайної ситуації пов’язаної з викидом, виливом небезпечних хімічних речовин.
Також крім автомобілів було передано обладнання та спорядження для рятувальників.

«Знаємо скільки було докладено зусиль, щоб дані автомобілі прибули до Івано-Франківська. Дякуємо Вам за Ваші щирі та чуйні серця. Ви робите велику справу!!! З вашою допомогою ми стаємо сильніші та впевненіші і обов’язково здолаємо ворога».

005c3dc9-738a-4d7a-8c3d-2f23b3392633.jpg a7a1d7bd-9cda-4c34-8c3b-99927ef0e91d.jpg

b0f03c4c-3ac3-46b8-b7c9-2b47c974cb81.jpg  

Прикарпатські рятувальники отримали пожежно-рятувальний автомобіль від Ротарі - клубу

11 липня за участю заступника голови Івано-Франківської ОВА Віталія Ільчишина, відбулося вручення спеціального пожежного автомобіля “ Scania” рятувальникам Прикарпаття.

Ключі від автомобіля, керівництву ГУ ДСНС в області, вручив Чартерний президент Івано-Франківського Ротарі - клубу - Володимир Бондаренко. В свою чергу, Володимир Володимирович вручив представникам Клубу, подяку від рятувальників Прикарпаття та висловив слова вдячності та поваги за багаторічну плідну співпрацю.

Даний автомобіль придбали англійські Ротарійці, доставили до Львова Ротарійці зі Львівщини, а зі Львова до Франківська - представники Ротарі-клубу Франківщини.

Авто стане у бойовий розрахунок Державної пожежно-рятувальної частини міста Галич.

Щиро дякуємо за допомогу всім Ротарійцям та віримо, що спільними зусиллями нам вдасться наблизити Перемогу!