На Прикарпатті рятувальники надали допомогу жінці в горах.

clock
06.08.2022 09:12

5 серпня о 20:01 до Служби порятунку поступило повідомлення від туристки про те, що під час сходження з групою туристів по гірському маршруту на гору Піп Іван, вона відчула погіршення самопочуття та потребує допомоги рятувальників. Для надання допомоги постраждалій було направлено рятувальників поста Піп Іван у складі 2 чоловік особового складу, та 1 одиниці техніки. По прибутті до місця події, рятувальниками було надано домедичну допомогу потерпілій та в подальшому транспортовано до вершини гори Піп Іван.
Любителям гірського відпочинку варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної фізичної підготовки та стану здоров'я, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод.
 Також Рятувальники просять туристів реєструвати  свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн - форми, розміщені на  сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.
 Також рятувальники радять користуватися  застосунком "Порятунок у горах".
Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:
• голосових дзвінків;
• передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.
 

i3Dr72aeM5AgOvgA2VzyfztcqBtOV2bszgzfJO3M.jpg

Схожі матеріали