Прикарпатські рятувальники транспортували тіло чоловіка, що помер у горах

clock
19.08.2022 07:32

18 серпня о 19:15 до Служби порятунку зателефонував турист та повідомив про те, що рухаючись маршрутом в напрямку гори Ігровець, поблизу села Стара Гута Солотвинської територіальної громади, він натрапив на чоловіка, що лежав без свідомості. Також на місці події знаходилась перелякана дитина, котра постійно плакала.
Для проведення аварійно-пошукових робіт було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення міста Івано-Франківськ та кінологів Аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС в області, в складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.
Ще до прибуття рятувальників, на місці події працівники екстреної медичної допомоги констатували смерть чоловіка 1962 р.н., жителя м. Івано-Франківськ. Як з’ясувалось чоловіка покусали оси, а також у нього були супутні хвороби серця, то ж від отриманих укусів він помер одразу на місці події. Також медики надали допомогу дитині 2009 р.н., яку теж покусали оси під час збирання грибів.
Після проведення слідчих дій працівниками поліції, рятувальники транспортували тіло загиблого чоловіка до села Стара Гута.

BoAaU7yvJLHwM5qKi6Yzuz0YV0VRsQ389540O83j.jpg

Схожі матеріали