Рятувальники відшукали двох заблукалих грибників

clock
26.08.2022 16:48

26 серпня о 15:44 до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області поступило повідомлення про те, що в лісовому масиві поблизу міста Надвірна, в напрямку до села Верхній Майдан та села Лісна Велесниця, під час збирання грибів заблукало 2 жінки. Зв'язок з заблукалими підтримується.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення Івано-Франківськ, у складі 6 чоловік, 2 одиниці техніки, з них 1 квадрокоптер, 3 собаки з кінологами.
О 18:00 рятувальники знайшли двох заблукалих людей 1950 р.н. та 1952 р.н.,, жителів міста Надвірна,та у задовільному стані, передали родичам.
  За сьогодні це вже другий випадок , де рятувальники залучались для пошуків грибників в лісовій місцевості. Рятувальники вкотре звертаються до громадян відповідально ставитися до походів в ліс, тому перед тим як вирушити до лісу  потрібно вивчити карту місцевості, або краще вирушути з тим, хто добре знає цю місцевість,  важливо подбати про повний заряд мобільного телефону.  Не вдягайте до лісу непримітний сіро-зелений або чорний одяг, віддайте перевагу яскравим кольорам, так заблукалого легше помітити під час пошуку. Чудово, якщо на одязі будуть смужки, що відбивають світло.
 Також рятувальники радять користуватися застосунком "Порятунок у горах".
Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:
• голосових дзвінків;
• передачі сигналів “SOS” із географічними координатами
 
 

hMtxZ7z3eJb81bQKNFFZrCf9ERkpvMu4iXxkYhQS.jpg

FK6stLTorOy1sbrn2DSqF3QFHwmWzBz7zc6JK8HW.jpg

Схожі матеріали