+2 Класи безпеки на Івано-Франківщині

clock
14.05.2024 16:34

Класи безпеки - це навчально-методичні кабінети, де проводяться заняття для дітей з основ правил безпеки життєдіяльності.

Сьогодні на Прикарпатті відбулося відкриття двох класів безпеки, які тепер функціонують на базі місцевих закладів освіти у Калуському та Коломийському районах.

На Калущині новостворений безпековий простір було відкрито у Долинському ліцеї "Науковий". Цього ж дня у Коломийському районі, за участі рятувальників відбулось відкриття нового безпечного простору у П'ядицькому ліцеї імені Степана Мельничука П'ядицької сільської ради.

В кожному з новостворених класів безпеки є зона пожежної безпеки, мінної безпеки та дорожнього руху, де дітки змалечку будуть вивчати правила, що рятують життя. 

Дані приміщення обладнано не лише наочними матеріалами та навчальними тематичними іграми, інформаційними плакатами, посібниками для освітян, а й справжнім бойовим одягом та спорядженням рятувальників.

Перше заняття у новоствореному класі було проведено для дітей, де у доступній для них формі розповіли основні правила безпеки. 

Важливість створення таких класів задля навчання підростаючого покоління правилам безпеки є пріоритетним напрямком сьогодення.

 

Схожі матеріали