Наше пріоритетне завдання — цілодобова готовність до реагування на надзвичайні ситуації та події, - Микола Чечоткін

clock
25.10.2016 09:47

25 жовтня під головуванням очільника ДСНС Миколи Чечоткіна відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. Учасники наради обговорили основні питання щодо стану реагування на надзвичайні ситуації впродовж 27 вересня-25 жовтня, а також виконання підрозділами ДСНС завдань за призначенням на Сході України.

Зокрема, за цей час рятувальниками було ліквідовано 4 тис. 723 пожежі (з них 2 тис. 146 — у житловому секторі), на яких врятовано 163 особи. При цьому не допущено знищення вогнем 1 тис. 597 будівель та 152 одиниць техніки. На території Донецької та Луганської області піротехніками ДСНС впродовж 27 вересня-25 жовтня було обстежено 270 га території, виявлено та вилучено 3 тис. 852 вибухонебезпечних предмети. Крім того, завдяки своєчасно вжитим заходам щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах та своєчасному реагуванню на всі надзвичайні події, пов’язані із ліквідацією загорань на відкритих територіях, вдалося у 6 разів зменшити кількість пожеж в екосистемах (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року). Зокрема, значно зменшилася кількість загорань на торфовищах та сільгоспугіддях.

Також в ході наради було проаналізовано стан гарантування пожежної безпеки в м. Умань впродовж 27 вересня-7 жовтня, під час святкування Рош а-Шана, на який прибуло близько 30 тисяч паломників. За цей час надзвичайних ситуацій та небезпечних подій на території міста не виникало.

“Я звертаю увагу керівників територіальних підрозділів ДСНС на подальшому забезпеченні оперативного реагування на всі надзвичайні події та ситуації, а також на підготовку до виконання завдань за призначенням у осінньо-зимовий період. Крім того, зважаючи на пониження температурних показників існує загроза збільшення кількості пожеж у помешканнях громадян. Саме тому у регіонах необхідно підвищити рівень взаємодії із місцевими органами влади щодо попередження виникнення пожеж у житловому секторі та посилення профілактичної роботи з громадянами”, - зауважив Микола Чечоткін.

_I7K8392.JPG

Прес-служба ДСНС України

Схожі матеріали