На Прикарпаття з робочим візитом завітав заступник начальника управління з нагляду у сфері пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Євген Лінчевський

clock
26.10.2016 09:37

Сьогодні, 26 жовтня із робочим візитом на Прикарпатті побував заступник начальника управління з нагляду у сфері пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Євген Анатолійович Лінчевський.

У кризовому центрі Управління ДСНС в області  він зустрівся із особовим складом Управління ДСНС в Івано-Франківській області та керівниками підпорядкованих підрозділів.

У ході зустрічі Євген Анатолійович роз’яснив основні положення Стратегії реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій та відповів на питання, які були задані особовим складом.

Також Євген Лінчевський особливо підкреслив, що реформування ДСНС України скорочення особового складу та ліквідацію підрозділів не передбачає, для працівників Служби очікується суттєве покращення соціальних стандартів та поліпшення технічної бази.

Не обійшлося і без урочистого моменту, Євген Лінчевський вручив чергове спеціальне звання полковник служби цивільного захисту підполковнику служби ЦЗ Петру Василику.

На завершення зустрічі, Євген Анатолійович  побажав усім миру, здоров'я та успіхів у роботі.

DSC_0136.jpg    DSC_0143.jpg

Схожі матеріали