В селі Новиця пройшли комплексні профілактичні відпрацювання житлового сектору

clock
03.11.2016 14:38

Правил безпеки життєдіяльності навчали мешканців Калуського району  Івано-Франківської області. В одному із сіл району – Новиця – 2 листопада рятувальники провели комплексне відпрацювання, до участі в якому запросили працівників територіального центру соціального захисту населення Калуської РДА. Захід охопив найширші верстви населення та був спрямований на те, щоб нагадати людям, що саме необережність, халатність і легковажне ставлення до власної безпеки часто можуть мати жахливі наслідки.

В ході проведенного відпрацювання учасники рейдових груп здійснили подвірні обходи та відвідали помешкання громадян, звернули особливу увагу господарів осель на забезпечення належного протипожежного стану помешкань, дотримання  людьми правил пожежної безпеки у поводженні з відкритим вогнем, користуванні електроприладами, пічним опаленням, зокрема  в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період. Особлива увага зверталася на житлові будинки, де проживають одинокі люди та багатодітні сім’ї.

Під час подвірних обходів  працівники  Калуського міськрайвідділу  Управління ДСНС в області  провели з населенням профілактичні бесіди з питань безпеки життєдіяльності  та вручили людям тематичні пам’ятки інформаційно-застережливого характеру. Учасники рейдових груп також поспілкувалися з людьми на вулицях. В ході спілкування мешканці села запевнили, що правил безпеки життєдіяльності  неухильно дотримуються.

Такі заходи  працівники Управління ДСНС в області будуть проводити й надалі, адже це є дієвим фактором запобігання загибелі та травмування людей на пожежах.

Схожі матеріали