Івано-Франківська область: в Управлінні ДСНС в області працювала комісія з центрального апарату ДСНС України

clock
09.11.2016 08:38

7-9 листопада в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області працювала комісія з центрального апарату ДСНС України під керівництвом начальника відділу координації та сертифікації аварійно-рятувальних формувань Григорія Алексенка.

Комісією перевірено готовність до дій за призначенням зведеного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС в Івано-Франківській області та Аварійно-рятувального засгону спеціального призначення У ДСНС в області.

До тренувань залучались понад 300 чоловік особового складу рятувальників Прикарпаття та близько 70 одиниць спеціальної та інженерної техніки.

Під час тренувань комісія з’ясувала стан документального, матеріально-технічного забезпечення зведених загонів та пункту життєзабезпечення, перевірила знання обов’язків керівного та рядового складу. Під час навчань практично відпрацьовано порядок висування сил і засобів в складі колони до місця виникнення умовної надзвичайної ситуації.

Також було перевірено готовність до дій за призначенням особового складу апарату Управління ДСНС в області за сигналом «Збір-аварія».

За висновками комісії, підрозділи  Управління ДСНС в Івано-Франківській області готові до виконання завдань за призначенням.

Схожі матеріали