Відбулася зустріч рятувальників з представниками моніторингової місії ОБСЄ

clock
15.11.2016 13:53

В Управлінні ДСНС в області відбулася зустріч керівництва Управління з  представниками офісу регіонального  відділення моніторингової  місії ОБСЄ в Івано-Франківську. Представників місії з перших уст цікавила  інформація з забезпеченням безпеки   мешканців області у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Начальник ОКЦ Управління ДСНС в області Петро Василик зазначив, що прикарпатські рятувальники були переведені на посилений варіант несення служби. Загалом з 12 по 15 листопада  у ліквідації наслідків негоди було задіяно 323 чоловік особового  складу та 100 одиниць техніки.

Наразі на Прикарпатті  триває ліквідація наслідків негоди. Тільки за минулу добу пожежно-рятувальними підрозділами  Управління ДСНС в області здійснено 40 виїздів для буксирування з снігових заметів та кюветів 111 одиниць транспортних засобів, рятувальниками  надано допомогу 236 особам, з яких  2 хворих та 1 вагітну жінку було транспортовано до лікувальних закладів. Також здійснено 17 виїздів для прибирання 54 повалених дерев.  На ранок 15 листопада повністю без електропостачання залишилося 2 населені пункти в області, частково - 17.  Робота з ліквідації наслідків негоди триває. Також рятувальники відповіли на запитання, які цікавили представників місії ОБСЄ.

Схожі матеріали