На виставку пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в області завітали учні Івано-Франківської спеціалізованої школи №5

clock
24.11.2016 09:11

  На виставку пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в області завітали учні Івано-Франківської спеціалізованої школи №5. Вони ознайомилися з діяльністю пожежно-рятувальної служби Прикарпаття.

  Школярі завітали в зал історії. Тут перед ними постав один із основних експонатів  - картина художника Варенні, на якій зображено охоплене полум’ям місто Станіслав, а саме пожежа, яка сталася в   1868 році, внаслідок якої тоді вигоріла третина міста.

 Саме після цієї пожежі у Станіславі почали створювати перший професійний підрозділ  пожежників.

 З фотокарток на стіні відслідковували юні відвідувачі виставки усі етапи становлення та розвитку пожежної охорони на Івано-Франківщині.

 Захоплюючі діорами, спеціальне обладнання та спорядження рятувальників побачили школярі у ряді інших залів виставки-музею.  Юні івано-франківці не приховували своєї цікавості  та приємних вражень від побаченого.

  Вони почерпнули для себе багато цікавої та корисної  інформації, і не лише тому, що  зазирнули на мить у минуле, але й тому, що зрозуміли наскільки важливо дотримуватись правил безпечної поведінки в повсякденному житті, щоб з тобою не сталося біди.

8.jpg 10.jpg

11.jpg 12.jpg

Схожі матеріали