Рятувальники Долинського та Рожнятівського гарнізонів вдосконалювали свої вміння та навички на вогневій смузі психологічної підготовки

clock
25.11.2016 12:58

 Щоденна робота бійців пожежно-рятувальних підрозділів здійснюється за різних обставин: у задимленому та токсичному середовищі, в умовах високих температур, загрози вибухів та обвалів, на висотах та у підвалах. Часу на роздуми, вагання здебільшого просто немає, права на помилку – також. Гідно підготуватися до двобою із вогнем не лише фізично, а й психологічно, допомагають рятувальникам спеціальні навчання на вогневій смузі психологічної підготовки.

  25 листопада  рятувальники Долинського та Рожнятівського гарнізонів  вдосконалювали свої практичні вміння та навики, долаючи вогневу смугу психологічної підготовки на базі ДПРЧ-24 з охорони об’єктів ТОВ «Карпатнафтохім».

  Усі тренувальні вправи рятувальники  виконували у спеціальних тепловідбивних костюмах, здатних витримувати високу температуру.

   Навчитися тримати усі емоції під контролем важливо саме під час таких тренувальних занять, коли небезпека лише умовна.

   На вогневій смузі  дійсно імітуються місця та впливові фактори пожежі, створюються труднощі та перешкоди, вводяться елементи несподіваності та дефіциту часу. Саме за таких обставин доводиться працювати рятувальникам за реальних умов.

  Особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів вдосконалював свої навички та вміння під час роботи у задимленому та загазованому середовищі, випробував на міцніть свою психологічну підготовку. 

  Без сумніву, все набуте тут знадобиться рятувальникам у повсякденній роботі  і допоможе їм із честю виконувати покладений на них обов’язок – рятувати людське життя та здоров'я від небезпек.

2.JPG 7.JPG

5.JPG  7.JPG

Схожі матеріали