Рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед жителів села Рожнів

clock
23.02.2017 14:18

У зимовий період переважна більшість пожеж виникає через неправильне влаштування пічного опалення, порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівальних та газових приладів, а також через необережне поводження людей із вогнем. З метою попередження виникнення подібних випадків пожеж, загибелі та травмування на них людей працівники Управління ДСНС в Івано-Франківській області постійно проводять інформаційно-роз`яснювальну роботу серед громадян. Співробітники ДСНС вирушають у профілактичні рейди, відвідують приватні домоволодіння та місця з масовим перебуванням людей.

Такі заходи 22 лютого провели і вогнеборці Косівщини в селі Рожнів. Перш за все працівники Служби порятунку провели інструктивну нараду в місцевій сільській раді, де поспілкувалися з представниками влади села та членами добровільної пожежної дружини Рожнева. Після чого фахівці ДСНС, завітавши до помешкань людей та й просто зустрічаючи їх на сільських вулицях, розповідали про статистику вогневих випадків та наводили приклади пожеж, навіть і з трагічними наслідками. Співробітники Служби порятунку нагадали місцевим жителям правила безпеки при користуванні газовими та електроприладами, розповіли, що необхідно стежити за їхньою  справністю: ні в якому разі не залишати їх увімкненими без нагляду навіть на короткий час. Люди уважно слухали співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій та запевнили рятувальників, що неухильно будуть дотримуватися їх рекомендацій. Кожному, з ким вдалося поспілкуватися цього дня, рятувальники вручили застережливі листівки.

Косівські рятувальники також зустрілися і з вихованцями Рожнівського навчально-виховного комплексу «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника НаУКМА  - провели  з ними  урок безпеки життєдіяльності.  Вони розповіли дітям як поводитися в побуті та під час відпочинку, а також наголосили як діяти у випадку виявлення застарілих боєприпасів.

Така інформаційно-роз’яснювальна робота  серед населення є одним з дієвих способів попередити пожежі в побуті, нагадати людям, що нічого не має дорожчого за власне життя і тому правил безпечної життєдіяльності потрібно дотримуватися неухильно. Подібні заходи в районі будуть відбуватися й надалі.

Схожі матеріали