Огляд-конкурс виконавців героїко-патріотичної пісні серед працівників територіальних підрозділів та членів їхніх сімей

clock
07.03.2017 13:42

7 березня в Управлінні ДСНС  в області від­бувся обласний етап VІІ Фестивалю героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та членів їхніх сімей, ветеранів і пенсіонерів ДСНС. Даний захід проводиться відповідно Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки та Концепції патріотичного виховання особового складу органів і підрозділів ДСНС України. Саме переможці сьогоднішнього конкурсу візьмуть участь у завершальному етапі фестивалю, що відбудеться у травні 2017 року.

Урочисто відкрив святковий захід перший заступник начальника Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Ігор Оксентюк.

 «Сьогодні в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області особливий день – конкурс пісні. Протягом багатьох століть український народ боровся за свою незалежність, свою культуру. Пісні донесли до нас із сивої давнини культуру і самобутність наших пращурів, - підкреслив Ігор Володимирович.  - Учасникам конкурсу бажаю успіху, а всім присутнім гарною настрою!»

 У пісенному конкурсі взяли участь конкурсанти різних ві­кових категорій: приємно зазначити, що серед учасників огляду-конкурсу були співаки-аматори, школярі та досвідчені виконавці з чималим пісенним стажем. Відрадно, що фа­хівці пожежно-рятувальної служби Прикарпаття  є не ті­льки про­фесіоналами своєї справи, гото­ви­­ми в будь-яку мить при­й­ти на до­по­­могу в хвилину біди, а й на­дз­ви­ча­йно талановитими людьми. Поті­ши­ли своїм чудовим виконанням і ро­дичі рятува­льників. Їх щи­ре виконання пісень вразило глядачів і не залишило ба­й­дужими членів журі.

Присутні були захоплені яскра­ви­ми виступами багатьох викона­вців, отож членам журі – професійним музикантам – довелося нелегко, визначаючи переможців. Почесне третє місце посів син старшого майстра газодимозахисної служби дпрч-13 м. Городенка Віталій Березовський із піснею «Небесна Сотня України».

 Дру­ге місце здобула юна бойкі­в­ча­нка Діана Бігун з піснею «Над землею тумани». Діана вразила журі своїм чудовим тембром та професійним виконанням.

Ну а переможцем цього огляду-конкурсу став пожежний-рятувальник ДПРЧ-18, учасник та призер конкурсів  пісні та художньої самодіяльності Василь Сас, виконуючи  пісню «Біля тополі».

Усім співакам – переможцям огляду-конкурсу – було вручено дипломи та грошові винагороди.

 І вже в травні цьо­го року вони ві­­зь­муть участь у за­­к­лючному етапі  VІІ Фестивалю героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та членів їхніх сімей, ветеранів і пенсіонерів ДСНС.

Схожі матеріали