Відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

clock
13.03.2017 11:53

13 березня відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Воно проводилося у кризовому центрі Управління ДСНС в області під головуванням першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки. На важливому заході також були присутні начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький та перший заступник начальника Управління ДСНС в області Ігор Оксентюк.

Обговорювалося чимало важливих для Прикарпаття проблем. Зокрема, присутні дізналися про стан готовності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту до пропуску льодоходу, повені і паводків у 2017 році, про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2017 року, про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою, про протипожежний стан культових споруд і про стан впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки області. Стан впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на території Прикарпаття знаходиться під постійним контролем Управління ДСНС України в області.

 Усі проблемні питання, висновки та пропозиції внесено до протокольного рішення комісії з питань ТЕБ і НС, з яким уже незабаром ознайомляться виконавці.

 Підсумовуючи засідання комісії, було акцентовано увагу посадовців на належне виконання всіх протокольних рішень та персональну відповідальність посадових осіб за належне виконання ними завдань.

Схожі матеріали