Людмила Величко, психолог ДСНС Франківщини

clock
17.03.2024 09:34

Вже понад 10 років Людмила надає психологічну підтримку й допомогу колегам та постраждалому населенню. « Допомагати в тяжку хвилину це поклик серця. За роки праці бували різні історії, одна з яких до сих пір залишається яскравим спогадом, а саме пошуки заблукалого хлопчика які тривали майже 2 доби. Весь цей час я була поряд із батьками хлопчика та підтримувала їх під час пошуків. На щастя, ця історія закінчилась щасливо. Найбільшою вдячністю для мене є радісні очі батьків і дитини адже саме в такі моменти розумію що ми потрібні ».

Найбільш болючими є виїзди де є загиблі, розповідає Людмила згадуючи до недавній виїзд де вона надавала психологічну допомогу родичам загиблих: «Ми не можемо зменшити біль втрати проте в тяжку хвилину ми можемо бути поряд» - розповіла психолог.

 Людмила надихається своїми відважними колегами-рятувальниками та пишається, що є частиною великої родини ДСНС :«Радію, що можу розділяти з колегами найекстремальніші, найскладніші та найщасливіші моменти життя». В наш час психологи це перш за все друзі з якими можна поговорити коли важко, коли тривожно, коли здається, що вже час здаватись або немає виходу, проте памʼятайте, що вони поруч і завжди готові вам допомагати.

97e1a049-68c7-4f96-ac8b-6efa6456caa2.png

Схожі матеріали