Рятувальники продовжують навчати дітей правил безпеки

clock
07.06.2024 14:20

Безпека дітей є дуже важлива для рятувальників, саме тому працівники ДСНС постійно навчають їх основних правил безпеки життєдіяльності.

Працівники ДСНС Калущини завітали в лікувально-оздоровчий комплекс "Дружба", де провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». Під час заходу рятувальники нагадали правила пожежної безпеки, а також поводження на водних об’єктах та в лісі. Окрему увагу дітей звернули на дії якщо натрапили на вибухонебезпечний предметі. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно повідомити до Служби порятунку за номером телефону «101», та закликали в жодному разі не чіпати небезпечну знахідку!

Також рятувальники Коломийщини, навідались у місцевий заклад освіти, ознайомили дітей з професією рятувальника, особливо цікаво присутнім було знайомство з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням.

Під час заходів рятувальники розповіли дітям про правила безпеки, в цікавій формі, використовуючи матеріали «Літні пригоди без шкоди», - розроблені UNICEF Ukraine спільно з ДСНС.

Схожі матеріали