Щодня до прикарпатських рятувальників приходять школярі для того, щоб ознайомитись з діяльністю Служби порятунку

clock
12.04.2024 14:07

Хлопці та дівчата завжди в захопленні від побаченого, адже на території пожежно-рятувальної частини можна зблизька побачити новітню пожежно-рятувальну техніку та спорядження, що залучається для ліквідації пожеж, дорожньо-транспортних пригод та надання допомоги людям в побуті. Школярі з цікавістю розглядають обладнання, що використовується рятувальниками під час виїздів для порятунку людей та майна.

Дуже повчальними для дітей є уроки, проведені фахівцями ДСНС, у сучасному Класі безпеки, що функціонує при Головному управлінні ДСНС в області. Відвідати такий клас стає все більше охочих. Правила безпеки починаються зі входу до приміщення, кожна дитина, переступаючи сходинки, відразу запам’ятовує основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись. 

Також дітям наголошують на дотриманні правил безпеки дорожнього руху. Присутнім дуже до вподоби спеціальна дитяча форма вогнеборців, яку вони одягають з великим задоволенням, адже у ній - відчувають себе справжніми рятувальниками. А далі дітей навчають правил пожежної безпеки, яких слід дотримуватись вдома та під час відпочинку на природі. Дітям демонструють на конкретних прикладах до чого може призвести нехтування такими правилами і настільки швидко може зайнятись помешкання. Головне, що школярі запевняють, що добре знають як не допустити пожежі та як діяти у випадку її виникнення.

Дуже важливими і необхідними в теперішній час є і знання щодо правильного поводження з вибухонебезпечними предметами. Дітям наголошують, що не варто брати до рук небезпечні знахідки, оскільки можна завдати шкоди своєму здоров’ю, варто повідомляти про такі знахідки фахівцям за номером 101.

Як підготуватися до походу в гори та що необхідно мати із собою, щоб відпочинок на природі був цікавим та безпечним, діти уважно запам’ятовують та обіцяють нагадати дорослим.

dsc00029.JPG

dsc00046.JPG

dsc00050.JPG

dsc00089.JPG

dsc00099.JPG

dsc00141.JPG

dsc00151.JPG

dsc00181.JPG

dsc00204.JPG

dsc00216.JPG

Схожі матеріали