Послуги НП

Відповідно до вимог Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444 навчальний пункт АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області проводить навчання з питань пожежної безпеки. 

Навчання проводяться на договірних засадах відповідно до навчальних програм, погоджених з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (Лист ДСНС України від 25.01.2019 № 26-1176/261).

АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області внесено до Переліку підприємств, установ та організацій України, які проводять навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки.

За результатами навчання, у разі успішного проходження слухачами перевірки знань видається посвідчення встановленого зразка про проходження навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки.

Нагадуємо, що «Допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань пожежної безпеки, забороняється  (п. 6 ст. 40 Кодексу цивільного захисту України, п. 20 розділу ІІ “Правил пожежної безпеки в Україні”).