ГоловнаГромадянамГромадська рада
 Версія для друку

Громадська рада

Постанова Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 688 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 »

 

До уваги інститутів громадянського суспільства!

Громадська рада при Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області звертається до інститутів громадянського суспільства (громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України) приєднатися до складу Громадської ради з метою забезпечення участі громадськості у формуванні і реалізації державної політики у сферах цивільного захисту,  захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб.

 Для розгляду питання щодо включення до складу громадської ради   подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше         не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи  приймаються  в  електронному  та  паперовому  варіантах  з 08:00 до 17:00 год. (крім обідньої перерви з 12:00 до 13:00 год., вихідних та святкових днів) за адресою:

76018, м. Івано-Франківськ, вул. І.Франка, 6 (канцелярія), контактний телефон (0342) 59-65-69, e-mail: [email protected]

Відповідальна особа: Костриба Роман, контактний телефон                 (0342) 59-65-69.

 

Наказ Управління ДСНС України в області від 13.01.2015 № 9 «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради»

ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при  Управлінні Державної служби  України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області

РЕГЛАМЕНТ громадської ради при Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Твіт