ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 5708

Надзвичайні події

8 Квітня08:37 Минулої доби рятувальники ліквідували 53 пожежі, з них 49 – в природних екосистемах
Минулої доби рятувальники ліквідували 53 пожежі, з них 49 – в природних екосистемах 7 квітня о 12:42 в селі Торговиця Городенківського району виникла пожежа недіючої дерев’яної господарської будівлі. Вогнем знищено крівлю будівлі на площі 32 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.
1 Квітня09:43 Рятувальники знищили 2 вибухонебезпечних предмети.
31 березня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області знищили 2 вибухонебезпечних предмети часів минулих воєн. У селі Богородичин Коломийського району виявлено на відкритій територій в лісовому масиві 122 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Також у селі Лісний Хлібичин Коломийського району виявлений на присадибній ділянці 105 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
31 Березня12:13 Піротехніки знищили застарілі боєприпаси
30 березня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загну спеціального призначення Управління ДСНС в області знищено 4 вибухонебезпечні предмети. Так, в селі Драгомирчани Тисменицького району знищено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, виявлений на відкритій території. Ще 3 застарілі боєприпаси знищено на Тлумаччині, а саме в селі Гарасимів на відкритій території присадибної ділянки - 2 артилерійські снаряди та в селі Гавриляк в полі - 1 артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
31 Березня08:07 В усіх областях України рятувальники облаштували тимчасові пункти прийому хворих на COVID-19
У взаємодії з територіальними органами Національної поліції та закладами охорони здоров'я, співробітниками Головних управлінь ДСНС України в областях та в місті Києві облаштовані тимчасові пункти прийому та сортування хворих на короновірусну хворобу на територіях закладів охорони здоров'я першої хвилі. Тимчасові пункти прийому облаштовані на базі наметів ДСНС. В облаштованих пунктах лікарі зможуть проводити первинний огляд людей та приймати рішення щодо подальшої госпіталізації пацієнтів з COVID-19, до спеціалізованих закладів охорони здоров’я. Встановлення пунктів здійснюється за розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронаврусної хвороби. Станом на 30 березня 2020 року в усіх областях країни та місті Києві встановлено 217 таких пунктів.
26 Березня08:20 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах та на відкритих територіях!
За минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 10 пожеж у природних екосистемах. Найчастіше, така тенденція спостерігається як тільки громадяни масово починають спалювати сміття на присадибних ділянках та навмисно випалюють сухостій на полях.
25 Березня08:42 Піротехніки знищили 2 застарілі боєприпаси на Прикарпатті
24 березня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області знищено 2 застарілі боєприпаси часів ІІ Світової війни.
23 Березня09:25 Минулої доби на Прикарпатті виникло 6 пожеж
22 березня о 13:47 в Івано-Франківську на вулиці Княгинин виникла пожежа покрівлі 3-х поверхової будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється. О 15:19 в селі Хохонів Галицького району виникла пожежа дерев’яної господарської будівлі в приватному господарстві. Вогнем знищено 10 т грубих кормів (сіно). На пожежі врятовано житловий будинок. Причина виникнення пожежі встановлюється
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
Оперативна інформація

    Твіт