ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5734

Останні новини

3 Серпня15:40 Прикарпатські рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах
Влітку хочеться відпочити, сховавшись від сонця на лісовій галявині. Часто такі «вилазки» на природу мають погані наслідки, з якими доводиться боротися рятувальникам. Адже, як показує практика, легковажно залишені відпочивальниками непогашені вогнища, кинуті недопалки, призводять до того, що в першу чергу знищуються чималі площі зелених насаджень. В результаті пожеж знижуються захисні, водоохоронні й інші корисні властивості лісу, знищується флора і фауна, через що державі наносяться значні матеріальні збитки. Крім того, лісові пожежі становлять велику небезпеку для життя та здоров’я людини.
3 Серпня10:28 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
З 27 липня по 2 серпня, підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
1 Серпня17:00 Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах
Переважна більшість пожеж виникла на відкритих ділянках через необережність людей у поводженні з вогнем, через неконтрольоване спалювання сміття, сухої трави на сільськогосподарських угіддях, недотримання громадянами правил пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах.
1 Серпня09:26 В ДСНС відбулось розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 6 місяців 2020 року
31 липня відбулося розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 6 місяців 2020 року. У засіданні під головуванням керівника Служби Миколи Чечоткіна взяли участь члени Колегії, керівники самостійних структурних підрозділів апарату, начальники територіальних органів, аварійно-рятувальних підрозділів центрального підпорядкування, тощо.
30 Липня08:31 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Протягом доби 30 липня по області та місту очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий). Впродовж 30 липня на рiчках області очiкується пiдйом рiвнiв води на 0.2–1 м над рiвнями 29 липня станом на 08.00 год. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.
29 Липня17:04 Івано-Франківські рятувальники нагадали мешканцям міста про правила безпечного поводження на воді
29 липня працівники Служби порятунку поспілкувалися з людьми, котрі відпочивали на водоймах Івано-Франківська. Найпроблемніше на такі теми спілкуватися із підлітками, які відпочивають поблизу водойм самостійно, вважаючи себе достатньо дорослими і для стрибків з берега у воду, і для різноманітних ігор у воді.
29 Липня14:16 Рятувальники закликають туристів бути обережними та відповідальними
Тільки з початку липня гірські рятувальники здійснили 11 виїздів, під час яких було надано допомогу 31 особі, 3 з яких внаслідок травм не могли самостійно пересуватись. В таких випадках працівники служби порятунку надають першу долікарську допомогу, коли це потрібно, після чого несучи потерпілого на ношах, здійснюють спуск з гори до місця, до якого може дістатися карета швидкої невідкладної медичної допомоги. Складність такої роботи важко переоцінити. Щоб уникнути ситуацій, небезпечних для життя та здоров’я, кожен турист повинен добре усвідомлювати всю небезпеку, яка може чекати на нього в горах, ретельно готуватись до походу та неухильно дотримуватись правил поведінки під час сходження на гору.
29 Липня13:08 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
В найближчу годину із збереженням до кінця доби 29 липня та протягом доби 30 липня по області та місту очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).
29 Липня09:26 Рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожежу житловому секторі, 28 липня фахівцями Калуського МРВ ДСНС України в Івано-Франківській області було проведено профілактичний рейд із метою їх запобігання.
28 Липня15:32 Розпочато другий п’ятирічний термін співпраці із партнерами-рятувальниками
На другий п’ятирічний термін підписано Договір про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області щодо покращення системи безпеки на базі колишньої обсерваторії на горі Піп Іван.
28 Липня15:09 Рятувальники провели інструктаж з пожежної безпеки для працівників "Захід-Агро МХП"
На полях Івано-Франківщини тривають жнива. У цей час дуже важливим постає питання захисту хліба від вогню. Рятувальниками організовано ряд комплексних заходів, спрямованих на забезпечення протипожежного захисту цьогорічного врожаю.
28 Липня11:42 Від початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 35 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби, 27 липня, здійснено 57 виїздів, під час яких виявлено 160 боєприпасів.
28 Липня10:13 Снятинські рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
Для запобігання нещасним випадкам рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальні роботи серед населення. Так, 27 липня Снятинські вогнеборці нагадали мешканцям міста правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Протягом рейду надзвичайники закликали громадян бути обачними та для більш повного донесення інформації вручили їм тематичні пам’ятки.
27 Липня15:06 Рятувальники Прикарпаття нагадали мешканцям краю правила поведінки на воді
27 липня в містах Тлумач та Долина рятувальники провели масово-роз'яснювальну роботу з метою попередження загибелі людей на водних об'єктах
27 Липня09:17 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 64 особи та ліквідували 2 тис. 493 пожежі
Впродовж минулого тижня, з 20 по 26 липня, підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
27 Липня07:53 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Протягом 27 липня по області та місту місцями очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий)
26 Липня08:01 Увага! Попередження про підвищення рівнів води
26 - 27 липня на рiчках басейну Днiстра ( Iвано-Франкiвська обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 – 1,0м над рiвнями 24 серпня на 8 год., без негативних наслідків. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.
26 Липня08:00 Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки під час купання у водоймах
У літній період традиційно значно зростає кількість трагічних випадків на водоймах. Шукаючи захисту від палючого сонця, люди обирають для відпочинку переважно місця біля води. Рятувальники не втомлюються попереджати про те, що безпечними є тільки перевірені пляжі та водойми, в яких обстежене дно та є рятувальний пост. Проте, найчастіше головним фактором вибору місця для купання є зовсім не рівень безпеки, а наближеність до дому. Саме на таких ставках, копанках та озерах щороку гинуть сотні українців.
25 Липня08:02 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
В найближчу годину із збереженням до кінця дня 24 липня та протягом доби 25 липня по області та місту очікуються грози, місцями град; шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.
24 Липня14:43 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
В найближчу годину із збереженням до кінця дня 24 липня та протягом доби 25 липня по області та місту очікуються грози, місцями град; шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.
23 Липня16:16 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
в найближчу годину із збереженням до кінця доби 23 липня по області та місту очікуються грози, град, при грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.
23 Липня14:04 Рятувальники продовжують навчати мешканців Прикарпаття правил поведінки на воді
Рятувальники провели відповідну масово-роз’яснювальну роботу серед відпочивальників, пояснили їм правила безпечного поводження поблизу води, вручили застережливі листівки.
22 Липня16:32 Рятувальники нагадали мешканцям Калуша правила пожежної безпеки в побуті
Багато людей ігнорують правила пожежної безпеки в побуті доки не прийде біда. З метою запобігання неприємних наслідків, вогнеборці під час бесід розповіли мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті, а саме про безпечне користування електричними та газовими приладами, а також нагадали як діяти у випадку виникнення пожежі.
22 Липня10:36 Вогнеборці дбають про збереження врожаю під час зернозбиральної кампанії
У багатьох областях України вже розпочалася зернозбиральна кампанія. Для аграріїв це відповідальний період, водночас, як і для вогнеборців, адже через високу температуру та посушливу погоду будь-яка необережність у місцях збирання зернових може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж. Підтвердженням цьому є низка випадків займань на хлібних масивах по всій країні лише останніми днями.
21 Липня14:17 Рятувальники проводять навчання населення правил пожежної безпеки
Як відомо, пожежам легше запобігати, ніж ліквідовувати їх трагічні наслідки. І в цьому велике значення має інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення. Це добре усвідомлюють рятувальники Прикарпаття, організовуючи навчання населення, під час яких нагадують людям правила безпеки життєдіяльності, навчають їх, як правильно діяти, щоб не трапилося біди.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
Оперативна інформація

    Твіт