ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5488

Останні новини

9 Квітня11:20 Відбувся онлайн-брифінг представників ДСНС та МВС щодо ситуації із пожежами у природних екосистемах країни
Сьогодні в режимі он-лайн в ДСНС відбувся брифінг представників ДСНС та МВС, під час якого журналістів було поінформовано про ситуацію з пожежами, що склалася на сьогодні в природних екосистемах на території України. Директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук, зокрема, поінформував, що протягом останнього тижня у природних екосистемах міста Києва виникло 48 пожеж сухої трави та торфяників, а у прилеглих районах Київської області до міста Києва виникає щодня близько 100 пожеж.
9 Квітня09:09 На Прикарпатті горить суха трава
Протягом минулої доби на Прикарпатті зареєстровано 39 випадків загорань сухої трави та сміття на відкритій території.
9 Квітня09:00 Увага! Попередження про лавинну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 9 квітня, у зв’язку з відлигою, на високогір’ях Івано-Франківської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
9 Квітня08:57 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками. Лише за минулу добу маємо 541 випадок загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах! Вогонь пройшов 703 гектари. Горить по всій країні! З початку року маємо 15 491 випадок загорять, що знищило 17 914 гектарів екосистем!
9 Квітня08:52 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками.
9 Квітня08:50 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
17 березня Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
8 Квітня08:51 На Прикарпатті горить суха трава
За минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 49 загорань в природних екосистемах. В усіх випадках лише завдяки оперативності підрозділів ДСНС було відвернуто загрозу більш інтенсивному розповсюдженню вогню на сусідні житлові будинки, господарські споруди та лісові масиви.
8 Квітня08:42 Увага! Попередження про лавинну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 8 квітня, у зв’язку з відлигою, на високогір'ї Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
7 Квітня08:39 Увага! Лавинна небезпека!
07 квітня у високогір’ї Iвано-Франкiвської області очікується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).
6 Квітня11:39 Увага! Попередження про лавинну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 7 квітня, у зв’язку з відлигою, на високогір’ї Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
6 Квітня08:32 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
17 березня Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». Законом установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
6 Квітня08:16 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Лише за минулу добу маємо 803 випадки загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах! З початку року ця цифра становить 14 тисяч 087 пожеж!
5 Квітня09:49 Тривають заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19
Рятувальники продовжують долучатися до комплексної роботи, яка спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції на території країни. Зокрема, здійснюють дезінфекцію населених пунктів, об’єктів, тощо.
5 Квітня09:37 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками. Лише за минулу добу маємо 486 випадків загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах! З початку року ця цифра становить 12 тисяч 713 пожеж!
3 Квітня09:04 Горить суха трава
Управління ДСНС в Івано-Франківській області звертається до усіх громадян із настійним проханням не спалювати сухої трави та не провокувати виникнення пожеж, котрі завдають чимало збитків господарству краю.
2 Квітня13:33 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
17 березня Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
2 Квітня09:30 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 2 квітня, у звʼязку з вторгненням арктичного повітря в західних областях очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу, вдень 1-6° тепла.
1 Квітня09:28 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
За даними УкрГідрометцентру, з 1 по 2 квітня, у звʼязку з вторгненням арктичного повітря в Івано-Франківській області очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу, вдень 1-6° тепла.
1 Квітня09:25 Увага! Попередження про лавинну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 1 квітня на високогір’ї Івано-Франківської області спостерігатиметься значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
31 Березня11:54 Увага - лавинна небезпека
31 березня, у зв'язку з інтенсивним приростом снігового покриву, на високогір’ї Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
31 Березня09:46 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили 8 771 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише за минулі три добі піротехніки ДСНС здійснили 116 виїздів, під час яких вилучили та знищили 736 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 29 авіаційних бомб.
31 Березня08:20 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
17 березня Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». Законом установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
31 Березня08:18 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками
31 Березня08:13 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
За даними УкрГідрометцентру, з 31 березня по 2 квітня, у звʼязку з вторгненням арктичного повітря в західних областях очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу, вдень 1-6° тепла. В Карпатах: 31 березня помірний сніг, решта часу без опадів, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий). Температура вночі 4-9°, вдень 0-5° морозу.
30 Березня10:31 В усіх областях України рятувальники облаштували тимчасові пункти прийому хворих на COVID-19
У взаємодії з територіальними органами Національної поліції та закладами охорони здоров'я, співробітниками Головних управлінь ДСНС України в областях та в місті Києві облаштовані тимчасові пункти прийому та сортування хворих на короновірусну хворобу на територіях закладів охорони здоров'я першої хвилі.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
Оперативна інформація

    Твіт