ГоловнаОстанні новини6 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники провели комплексне профілактичне відпрацювання села Липівка Тисменицького району

Опубліковано: 06.12.2018, 16:40

Як відомо, пожежам легше запобігати, ніж ліквідовувати їх  трагічні наслідки.  І в цьому велике значення має інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення. Це добре усвідомлюють в Тисменицькому РВ Управління  ДСНС в області, організовуючи  відпрацювання населених пунктів,  під час яких нагадують людям  правила безпеки життєдіяльності,  навчають їх,  як правильно діяти, щоб не трапилося біди.
З цією метою працівники Тисменицького РВ Управління ДСНС в області провели комплексне відпрацювання   в  селі Липівка. В населеному пункті проживає 2700 осіб і, на жаль, цього року тут на пожежах загинуло троє людей, тож питання  безпечної поведінки є надзвичайно важливим.

Заходи розпочались з наради, на якій обговорили питання безпеки життєдіяльності, профілактики пожеж та загибелі людей на них. Участь у нараді взяли фахівці газового господарства, енергонагляду, працівники соціальних служб. Рятувальники наголосили на важливості дотримання правил пожежної безпеки в зимовий період в житловому секторі.

Після чого члени рейдової групи  здійснили подвірні обходи мешканців села, під час яких рятувальники нагадали людям основні правила пожежної безпеки під час опалювального періоду,  наголосили на важливості правильного користуватися газовими та електричними приладами, пічним опаленням. Велика увага під час обходу приділялася  багатодітним родинам, соціально незахищеним верствам населення, з якими  рятувальники спільно з соціальними працівниками провели інформаційно-роз'яснювальну роботу. Під час бесід рятувальники наголошували на важливості не залишати самих вдома малолітніх дітей, стежити за газовим і електрогосподарством.  

Спілкувалися рятувальниками з людьми і на вулицях населеного пункту, а також вручили їм тематичні листівки застережливого характеру.  Хочеться сподіватися, що такий захід  змусить людей більш відповідально ставитися до безпеки власного життя та уникнути трагедій на пожежах у майбутньому.


   
Останні новини
20 Травня16:59 Дії населення у випадку загрози виникнення повені, паводка!
20 Травня08:46 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
20 Травня08:12 З початку травня на водоймах країни загинуло 38 людей
19 Травня08:11 Попередження про підйом рівня води на річках області!
19 Травня08:10 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
17 Травня15:38 Психологом Управління проведено тренінгове заняття зі слухачами Навчального пункту АРЗ СП У ДСНС в області
17 Травня14:37 Штормове попередження!
17 Травня08:11 Попередження про підйом рівня води на річках області!
16 Травня04:09 Штормове попередження!
15 Травня09:35 Команда «Спалах» - переможець обласного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних
15 Травня07:42 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 17 тисяч вибухонебезпечних предметів
14 Травня08:16 Рятувальники навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності
13 Травня09:02 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 48 осіб та ліквідували 762 пожежі
12 Травня18:42 Прикарпатські рятувальники побували в Польщі
11 Травня14:44 Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив рятувальникам державні та відомчі нагороди
Останні новини