ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Управління ДСНС в області взяли участь у презентації соціально-просвітницького проекту "LifeCamp"

Опубліковано: 15.03.2019, 10:13

14 березня в Івано-Франківську рятувальники Управління ДСНС в області взяли участь у презентації соціально-просвітницького проекту "LifeCamp".

"LifeCamp" – це перша спроба в Україні безкоштовно навчати цивільне населення наданню  першої невідкладної допомоги у будь-якій надзвичайній ситуації.

В рамках проекту буде відбуватися  навчання в центрі екстреної медицини в Управлінні ДСНС України в області, частково це будуть консультації Патрульної поліції і Муніципальної варти щодо проведення різних публічних масових заходів, наприклад, правильно вивести людей із зони конфлікту, надати допомогу, викликати відповідні служби.

Метою даного проекту є ознайомлення учнівської та студентської молоді з військовими програмами навчання, волонтерською діяльністю, можливістю участі в житті громади в питаннях цивільного захисту, ліквідації стихійних лих, пошуковій діяльності та порятунку цивільного населення, запрошення до студентського волонтерського руху студентів вищих навчальних закладів Івано-Франківська, професійно-технічних училищ і вищих професійно-технічних училищ, учнів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська та області.

Учасниками програми можуть бути особи віком від 14 до 35 років, основна увага у виборі учасника приділятиметься старшокласникам загальноосвітніх закладів освіти та студенству. Вони повинні навчитися швидко реагувати на будь-які надзвичайні ситуації в місті, на воді, в горах, мати навики поводження туристичним спорядженням та спорядженням для альпінізму; застосовувати особисті медичні аптечки, орієнтуватися на місцевості, як вдень, так і вночі, переміщатися на великі відстані з повноцінним екіпіруванням, вміти транспортувати потерпілих чи їх супроводжувати до місця передачі працівника екстреної медичної служби та рятувальників.

Рятувальники, у свою чергу, залучатимуть волонтерів до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань безпеки життєдіяльності з метою зменшення кількості пожеж та інших надзвичайних подій, травмування та загибелі людей на них.

DSC_5443.jpg  DSC_5482.jpg

DSC_5458.jpg  DSC_5495.jpg

 


   
Останні новини
26 Березня08:13 Увага! Попередження про лавинну небезпеку у високогір’ї Iвано-Франкiвської області
25 Березня15:42 На Прикарпатті побувала делегація з Румунії
25 Березня15:03 Рятувальники нагадали мешканцям Рожнятівщини правила безпеки в побуті
25 Березня12:58 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
25 Березня09:45 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 115 осіб та ліквідували 3 тис. 260 пожеж
25 Березня08:18 За минулу добу рятувальники області 35 разів виїжджали на ліквідацію пожеж в природних екосистемах!
25 Березня07:00 Адреси пунктів обігріву на території Івано-Франківської області
24 Березня09:21 Увага!!! Не спалюйте сухої трави! За минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 71 пожежу в природних екосистемах!
24 Березня09:10 Українські рятувальники турбуються про дітей
24 Березня08:35 Увага! Попередження про лавинну небезпеку у високогір’ї Iвано-Франкiвської області
22 Березня15:13 Напередодні весняних канікул рятувальники навчали школярів правил безпеки
22 Березня08:08 Протягом минулої доби рятувальники області 14 разів виїжджали на гасіння пожеж в природних екосистемах!
22 Березня08:00 Лавинна небезпека!
21 Березня20:45 Спільний проект рятувальників України та Польщі - SECINCARP став проектом тижня
21 Березня15:23 Рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в Івано-Франківському природничо-математичному ліцеї
Останні новини