ГоловнаОстанні новини10 Липня, 2019р.
 Версія для друку

В ДСНС розпочався візит представників Лісової служби Міністерства аграрної промисловості США

Опубліковано: 10.07.2019, 09:23

Упродовж 9-12 липня в Україні з візитом перебуває делегація Лісової служби Міністерства аграрної промисловості США. Мета візиту — обговорення існуючої в Україні системи управління надзвичайних ситуацій та обговорення питань подальшого двостороннього співробітництва.

Учора, 9 липня, делегація Лісової служби відвідала головний офіс Державної служби України з надзвичайних ситуацій, де з американськими колегами зустрівся директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Володимир Демчук. Від імені Служби він привітав американську делегацію та висловив щиру подяку за приїзд та готовність до напруженої спільної роботи.

Продуктивна багаторічна двостороння взаємодія з багатьма американськими державними і недержавними агенціями в багатьох сферах діяльності є яскравим свідченням тому. Україна і США мають багату історію співпраці, давні дружні стосунки, - наголосив він.

У свою чергу, очільник американської делегації, голова Місії в Україні Програми підтримки допомоги при катастрофах Агентства США з міжнародного розвитку Кріс Нобель зауважив: “Наша команда співпрацює з близько двадцятьма п’ятьма країнами, і мета такої співпраці - адаптувати наші системи оперативного реагування. Задля цього ми намагаємося використовувати усі можливості, у тому числі – й ось так візити, як наш нинішні візит в Україну”.

Сполучені Штати, - наголосив Кріс Нобель, - мають тривалу історію й чималий досвід реагувань на надзвичайні ситуації. Варто лише згадати подолання наслідків урагану Катріна (найбільш руйнівний ураган в історії США, сформувався 23 серпня 2005 року в районі Багамських островів, швидкість вітру досягала 77 м/с, загальні збитки — 81,2 млрд. доларів США, 1836 смертельних випадків – прим.). Тому наша мета - розбудовувати найкращі системи реагувань і ділитися своїм досвідом. Ми знаємо, що в Україні діє надзвичайно професійна система реагувань. А метою нашого візиту є визначення шляхів та напрямків нашої з вами співпраці. Ми плануємо ознайомитися з вашою законодавчою базою у сфері реагування, з моделями взаємозв’язку з іншими органами та підрозділами. Ми цінуємо дану нам можливість повчитися вашого досвіду та розповісти про свій”.

Довідково: Служба лісу США (англ. United States Forest Service, скорочення USFS) — агентство Міністерства сільського господарства США, яке займається адмініструванням 154 національних лісів і 20 національних пасовищних угідь США, які охоплюють загальну територію у понад 780 тис. км².

1_фото.jpg

6N4A0456.jpg

 


   
Останні новини
18 Жовтня13:18 На Прикарпатті відбулося підбиття підсумків Ініціативи місцевого розвитку «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах» Програми «U-LEAD з Європою»
18 Жовтня08:33 Закликаємо врятувати життя вінницькому рятувальнику Сергію Довганю!
18 Жовтня08:32 Звернення до мешканців Івано-Франківщини
18 Жовтня07:55 Пожежна небезпека!
18 Жовтня07:37 Попередження про погіршення погодніх умов!
17 Жовтня17:10 Студенти-медики відвідали виставку пожежно-рятувальної служби
16 Жовтня16:54 Курсантка І-го курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Владислава Торопцева – срібна призерка молодіжного Чемпіонату світу з боротьби самбо
16 Жовтня08:33 Попередження про погіршення погодніх умов!
16 Жовтня08:12 Не паліть суху траву!
15 Жовтня08:19 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 55 осіб та ліквідували 1 тис. 1444 пожежі
15 Жовтня08:15 Попередження про погіршення погодних умов!
12 Жовтня08:47 Коломийські рятувальники - переможці змагань серед газодимозахисників пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС в області
12 Жовтня08:29 В ДСНС відбулось розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 9 місяців 2019 року
10 Жовтня15:47 В місті Карліно Республіки Польща відбувся семінар на тему «Вибух та виверження нафти в Карліно в 1980 році»
10 Жовтня08:04 До уваги туристів, які зібралися в гори!
Останні новини