ГоловнаОстанні новини10 Липня, 2019р.
 Версія для друку

В ДСНС розпочався візит представників Лісової служби Міністерства аграрної промисловості США

Опубліковано: 10.07.2019, 09:23

Упродовж 9-12 липня в Україні з візитом перебуває делегація Лісової служби Міністерства аграрної промисловості США. Мета візиту — обговорення існуючої в Україні системи управління надзвичайних ситуацій та обговорення питань подальшого двостороннього співробітництва.

Учора, 9 липня, делегація Лісової служби відвідала головний офіс Державної служби України з надзвичайних ситуацій, де з американськими колегами зустрівся директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Володимир Демчук. Від імені Служби він привітав американську делегацію та висловив щиру подяку за приїзд та готовність до напруженої спільної роботи.

Продуктивна багаторічна двостороння взаємодія з багатьма американськими державними і недержавними агенціями в багатьох сферах діяльності є яскравим свідченням тому. Україна і США мають багату історію співпраці, давні дружні стосунки, - наголосив він.

У свою чергу, очільник американської делегації, голова Місії в Україні Програми підтримки допомоги при катастрофах Агентства США з міжнародного розвитку Кріс Нобель зауважив: “Наша команда співпрацює з близько двадцятьма п’ятьма країнами, і мета такої співпраці - адаптувати наші системи оперативного реагування. Задля цього ми намагаємося використовувати усі можливості, у тому числі – й ось так візити, як наш нинішні візит в Україну”.

Сполучені Штати, - наголосив Кріс Нобель, - мають тривалу історію й чималий досвід реагувань на надзвичайні ситуації. Варто лише згадати подолання наслідків урагану Катріна (найбільш руйнівний ураган в історії США, сформувався 23 серпня 2005 року в районі Багамських островів, швидкість вітру досягала 77 м/с, загальні збитки — 81,2 млрд. доларів США, 1836 смертельних випадків – прим.). Тому наша мета - розбудовувати найкращі системи реагувань і ділитися своїм досвідом. Ми знаємо, що в Україні діє надзвичайно професійна система реагувань. А метою нашого візиту є визначення шляхів та напрямків нашої з вами співпраці. Ми плануємо ознайомитися з вашою законодавчою базою у сфері реагування, з моделями взаємозв’язку з іншими органами та підрозділами. Ми цінуємо дану нам можливість повчитися вашого досвіду та розповісти про свій”.

Довідково: Служба лісу США (англ. United States Forest Service, скорочення USFS) — агентство Міністерства сільського господарства США, яке займається адмініструванням 154 національних лісів і 20 національних пасовищних угідь США, які охоплюють загальну територію у понад 780 тис. км².

1_фото.jpg

6N4A0456.jpg

 


   
Останні новини
21 Липня10:52 Всі підрозділи МВС активно працюють у день голосування
21 Липня10:29 Рятувальники ДСНС забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
21 Липня07:12 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
21 Липня07:11 Увага! Пожежна небезпека!
21 Липня07:00 Штормове попередження!
20 Липня08:12 Штормове попередження!
19 Липня15:42 Психологом Управління продовжується проведення професійно-психологічного відбору кандидатів на службу (роботу) в підрозділи У ДСНС в області
19 Липня14:34 Рятувальники навчали дітей правил безпеки поведінки
19 Липня08:21 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей під час літніх канікул!
19 Липня08:20 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
18 Липня16:28 Звернення до мешканців області!
18 Липня08:11 МВС та Airbus Helicopter створюють Центр технічного обслуговування Системи авіабезпеки
17 Липня16:02 Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у дитячому закладі санаторного типу ЛОК «Дружба»
17 Липня13:37 УВАГА! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
17 Липня08:27 В ДСНС відбулася зустріч з групою міжнародних експертів Програми НАТО з розбудови цілісності та доброчесності
Останні новини