ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Проведено тактико-спеціальне навчання на Городенківському ВАТ «Сирзавод»

Опубліковано: 29.11.2019, 16:51

Працівники пожежно-рятувальної служби області проводять навчання на об’єктах з наявністю небезпечно-хімічних речовин. В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються бойові вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу підприємства на предмет дій у разі виникнення пожежі.

Сьогодні під керівництвом заступника начальника Управління ДСНС в області Віталія Федунківа проведено тактико-спеціальне навчання  на Городенківському ВАТ «Сирзавод». За тактичним задумом навчань, внаслідок  технологічного процесу сталося коротке замикання компресорної установки під час якого виникла  пожежа, розгерметизація трубопроводу з викидом аміаку.

Про пожежу обслуговуючий персонал одразу ж повідомляє диспетчера виробництва, викликає пожежно-рятувальну службу, закриває запірну арматуру і проводить аварійну зупинку установки. В свою чергу, диспетчер негайно приймає всі заходи щодо недопущення подачі сировини в установку, проводить   евакуацію персоналу з небезпечної зони та оголошує збір цехової ДПД.

Прибувши до місця виклику, керівник гасіння пожежі проводить розвідку місця виникнення пожежі, визначає  вирішальний напрямок, подає команду на проведення оперативного розгортання  із подачею  стволів через розгалуження на гасіння  пожежі та охолодження ємностей з аміаком. На місці організовано штаб пожежогасіння.

Рятувальники здійснюють рятування потерпілих та передають їх медикам.

До місця прибуває група радіаційного хімічного біологічного захисту аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області. Ними проводиться розвідка, встановлюються межі зони хімічного забруднення,ліквідовуються наслідки аварії та разом із «Профінспектспоживслужбою» проводиться відбір грунту і повітря.

Всі сили та засоби зосереджені для ліквідації пожежі. Умовну пожежу локалізовано, а згодом і ліквідовано.  Рятувальникам поступає команда відбій. Проводиться розбір навчань.

Проведення таких навчань з особовим складом рятувальників дає можливість вдосконалювати професійні навички щодо дій в різних надзвичайних ситуаціях.

 


   
Останні новини
31 Травня07:34 Увага! Попередження про пiдвищення рiвнiв води
31 Травня07:32 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
29 Травня08:10 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
28 Травня07:40 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
28 Травня07:40 Увага! Попередження про пiдвищення рiвнiв води
27 Травня14:56 Рятувальники вкотре нагадують про важливість дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті
26 Травня10:24 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 21 тисячу вибухонебезпечних предметів
25 Травня10:55 З початку 2020 року в Україні сталося вже понад 13 тисяч пожеж у житловому секторі
25 Травня10:48 З вогнем жартувати не варто!
25 Травня10:42 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 32 особи та ліквідували 975 пожеж
25 Травня10:11 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України!
23 Травня19:20 Рятувальники спільно з лісниками тренуються ліквідовувати пожежі в лісі
23 Травня07:50 Увага! Попередження про заморозки в Україні!
23 Травня07:50 Рекомендації прикарпатських рятувальників щодо безпечного відпочинку в горах
22 Травня16:00 Рятувальники спільно з лісівниками тренуються на випадок виникнення пожежі в лісі
Останні новини