ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Проведено тактико-спеціальне навчання на Городенківському ВАТ «Сирзавод»

Опубліковано: 29.11.2019, 16:51

Працівники пожежно-рятувальної служби області проводять навчання на об’єктах з наявністю небезпечно-хімічних речовин. В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються бойові вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу підприємства на предмет дій у разі виникнення пожежі.

Сьогодні під керівництвом заступника начальника Управління ДСНС в області Віталія Федунківа проведено тактико-спеціальне навчання  на Городенківському ВАТ «Сирзавод». За тактичним задумом навчань, внаслідок  технологічного процесу сталося коротке замикання компресорної установки під час якого виникла  пожежа, розгерметизація трубопроводу з викидом аміаку.

Про пожежу обслуговуючий персонал одразу ж повідомляє диспетчера виробництва, викликає пожежно-рятувальну службу, закриває запірну арматуру і проводить аварійну зупинку установки. В свою чергу, диспетчер негайно приймає всі заходи щодо недопущення подачі сировини в установку, проводить   евакуацію персоналу з небезпечної зони та оголошує збір цехової ДПД.

Прибувши до місця виклику, керівник гасіння пожежі проводить розвідку місця виникнення пожежі, визначає  вирішальний напрямок, подає команду на проведення оперативного розгортання  із подачею  стволів через розгалуження на гасіння  пожежі та охолодження ємностей з аміаком. На місці організовано штаб пожежогасіння.

Рятувальники здійснюють рятування потерпілих та передають їх медикам.

До місця прибуває група радіаційного хімічного біологічного захисту аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області. Ними проводиться розвідка, встановлюються межі зони хімічного забруднення,ліквідовуються наслідки аварії та разом із «Профінспектспоживслужбою» проводиться відбір грунту і повітря.

Всі сили та засоби зосереджені для ліквідації пожежі. Умовну пожежу локалізовано, а згодом і ліквідовано.  Рятувальникам поступає команда відбій. Проводиться розбір навчань.

Проведення таких навчань з особовим складом рятувальників дає можливість вдосконалювати професійні навички щодо дій в різних надзвичайних ситуаціях.

 


   
Останні новини
9 Грудня09:34 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 85 осіб та ліквідували 1 тис. 70 пожеж
8 Грудня12:15 Прикарпатські рятувальники вшанували загиблих в одеській трагедії
6 Грудня11:31 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті! Практичні поради як вберегти свою оселю від вогню
4 Грудня10:04 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
4 Грудня08:21 Обережно: обмороження!
3 Грудня07:58 Штормове попередження
2 Грудня08:04 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
1 Грудня09:49 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
30 Листопада08:34 ШТОРОМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
29 Листопада16:51 Проведено тактико-спеціальне навчання на Городенківському ВАТ «Сирзавод»
28 Листопада15:22 Рятувальники навчали мешканців села Угорники правил пожежної безпеки
28 Листопада07:57 Українські рятувальники спільно з іноземними колегами готуються до других масштабних міжнародних навчань RESCUE DAYS UKRAINE-2020
26 Листопада09:22 На Косівщині відбулося урочисте відкриття підрозділу добровільної пожежної команди
26 Листопада08:29 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
25 Листопада07:01 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Останні новини