ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2020р.
 Версія для друку

Відбувся спільний зимовий навчально-тренувальний збір Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини та громадських рятувальників-волонтерів

Опубліковано: 06.03.2020, 11:25

З 3 по 5 березня у високогірному районі Українських Карпат, на Чорногірському Хребті в урочищі Ґаджина, відбувся спільний зимовий навчально-тренувальний збір Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини та громадських рятувальників-волонтерів.

Метою даного заходу було відпрацювання комунікації між державними та громадськими рятувальними групами, підвищення їхнього рівня професіоналізму, навичок та фізичних кондицій, відпрацювання злагоджених дій в горах, та підвищення безпеки в зонах їх відповідальності - на схилах Чорногірського хребта.

Захід був організований за ініціативи СПРЧ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, команди «TURE» та за сприяння Мальтійської Служби Допомоги м. Івано-Франківськ. Участь в навчаннях взяли гірські рятувальники пошуково-рятувальних відділень міста Косів та села Явірник (г. Піп-Іван Чорногірський) та новосформованого пошуково-рятувального відділення селища  Ворохта «2» (ур. Заросляк) - загалом 12 осіб, добровільні гірські рятувальники та гіди команди «TURE», команда волонтерів з Коломиї. До проведення навчань також були залучені - інструктор з надання першої кваліфікованої допомоги Мальтійської Служби Допомоги м. Івано-Франківськ Титоренко Юрій та інструктор команди «TURE» Горон Володимир.

Цьогоріч, крім традиційного відпрацювання пошукових операцій в лавинах, транспортування потерпілого та надання домедичної допомоги, огляду лавинного спорядження та специфіки роботи із ним, особливу увагу було приділено моніторингу лавинної ситуації в горах, збору лавинних даних та їх аналізу. Окремо в програмі навчань відбулися змагання гірських рятувальників із швидкісного виходу у високогірну зону та транспортування потерпілого вниз на акіях.

1.jpg 3.jpg

                                                                6.jpg


   
Останні новини
27 Лютого10:04 В Управлінні ДСНС в області відбулося прощання з начальником відділу ресурсного забезпечення
27 Лютого08:29 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
27 Лютого08:10 На Франківщині розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 (ВІДЕО)
27 Лютого08:00 Актуальна інформація про пункти обігріву на території області
26 Лютого11:07 Прикарпатські рятувальники у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Гамурака Романа Петровича.
26 Лютого10:16 Працівники групи піротехнічних робіт Управління ДСНС в області беруть участь у практичних заняттях
26 Лютого08:57 Начальник Генерального Інспекторату з Надзвичайних Ситуацій Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова оглянув Мобільний госпіталь ДСНС
26 Лютого08:30 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку!
26 Лютого08:01 Попередження пiдйом рiвня води
25 Лютого13:09 Фахівці ДСНС навчали мешканців краю правилам пожежної безпеки
25 Лютого08:20 Попередження про туман
25 Лютого08:05 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
24 Лютого17:01 Рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями міста Тлумач
24 Лютого14:09 Вітаємо нашу команду з третім місцем в зональному чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту.
24 Лютого13:32 Рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Тисмениця.
Останні новини