ГоловнаОстанні новини6 Липня, 2020р.
 Версія для друку

Прикарпаття відвідала Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч

Опубліковано: 06.07.2020, 21:12

6 липня з робочим візитом на Прикарпатті побувала Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч. Після зустрічі з головою Івано-Франківської ОДА Віталієм Федоровим, в ході якої було обговорено ситуацію з повінню на Прикарпатті та можливі шляхи якнайшвидшого усунення її наслідків, пані Еліза завітала до Управління ДСНС в області. Вона ознайомилася з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням, яке є на озброєнні у прикарпатських рятувальників, а також переглянула відеофільм про нищівну червневу повінь. В ході зустрічі також було обговорено подальшу плідну співпрацю.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій крокує до європейських стандартів безпеки, тому починаючи з 2016 року, Управлінням ДСНС в області та польськими партнерами вже реалізовано 6 проектів Польської допомоги, завдяки яким покращуються вміння та навички прикарпатських рятувальників, а також отримується пожежно-рятувальне спорядження, яке значно покращує оперативність дій пожежних підрозділів області. Також варто відмітити, що найперший такий проект стосувався дій рятувальних підрозділів під час повені, в ході реалізації якого польські та українські рятувальники відпрацьовували елементи з порятунку людей на воді та спорудження водозахисних бар’єрів, дані знання та навички були застосовані під час ліквідації повені цього року.
«Для нас дана співпраця є дуже важливою, адже надзвичайні ситуації не мають кордонів і ми повинні бути готові допомогти один одному в складні часи», зазначив начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький. Також Еліза Дзвонкєвіч відвідала Тлумацький та Галицький райвідділи Управління ДСНС в області та побувала в дитячому будинку сімейного типу в Галичі, який постраждав внаслідок негоди.

DSC_5228.JPGDSC_5282.JPG


   
Останні новини
6 Серпня16:07 Рогатинські рятувальники провели навчання зі співробітниками ТзОВ «Уїзд»
6 Серпня08:34 Україна та Італія підпишуть Меморандум про взаємодію служб з надзвичайних ситуацій, – Арсен Аваков
5 Серпня14:32 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
5 Серпня13:31 Рятувальники здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій
5 Серпня13:05 Калуські рятувальники навчали мешканців Прикарпаття правил поведінки на воді
5 Серпня11:32 Тлумацькі рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед аграріїв
4 Серпня17:00 Гірські рятувальники провели презентацію сучасного рятувального обладнання
4 Серпня16:08 Відбулися практичні заняття із газодимозахисниками
4 Серпня14:46 Рогатинські рятувальники нагадали мешканцям краю правила поведінки на воді
3 Серпня15:40 Прикарпатські рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах
3 Серпня10:28 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
1 Серпня17:00 Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах
1 Серпня09:26 В ДСНС відбулось розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 6 місяців 2020 року
30 Липня08:31 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
29 Липня17:04 Івано-Франківські рятувальники нагадали мешканцям міста про правила безпечного поводження на воді
Останні новини