ГоловнаОстанні новини24 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники Івано-Франківщини проводять профілактичні заходи з метою запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах

Опубліковано: 24.09.2020, 17:16

З початку року рятувальники Прикарпаття ліквідували 1604 пожежі в природних екосистемах на загальній площі понад 350 га, а вогнеборці Івано-Франківського міського відділу Управління ДСНС в області - понад 150 загорань сухої трави та сміття.

Рятувальники докладають чимало зусиль, щоб попередити такі випадки пожеж в подальшому, зокрема, серед мешканців області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу як через ЗМІ, так і через гучномовці, якими обладнані автомобілі Служби порятунку. Сьогодні таке оповіщення відбулося на території Івано-Франківської ОТГ, зокрема у селах Хриплин, Чукалівка та Крихівці. Працівники служби порятунку поспілкувались з громадянами, розповіли їм про шкоду, якої завдає спалення сухої рослинності навколишньому середовищу, нагадали основні правила пожежної безпеки та вручили застережливі листівки. Також, за допомогою квадрокоптера було здійснено огляд територій з висоти та виявлено осередки спалювання сухої рослинності. Рятувальники знаходили порушників та закликали загасити вогонь.

Також з метою попередження пожеж у природних екосистемах, у відповідності до  розпорядження міського голови міста Івано-Франківськ, на території Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади створено мобільні групи з профілактики та запобігання спалювання сухої рослинності та побутових відходів. До складу таких груп входять представники Івано-Франківського міського відділу Управління ДСНС  в області, комунального підприємства "Муніципальна інспекція", Івано-Франківського міського відділу поліції ГУ НП в області, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради.

Такі рейдові групи працюють з 17 до 21 години, здійснюючи патрулювання у населених пунктах Івано-Франківської ОТГ. Варто зазначити, що в ході вчорашнього рейду ними було виявлено 6 випадків випалювання сухої рослинності на присадибних ділянках. На порушників було складено протоколи про адміністративні правопорушення та проведено профілактичі бесіди. Слід зауважити, що порушники правил пожежної безпеки добре знали, що такі дії є протиправними,  але порушення скоювали свідомо.

Сподіваємось, що після проведення таких заходів громадяни все ж таки будуть відповідальніше ставитись до дотримання правил пожежної безпеки, не наражаючи на небезпеку ані себе, ані оточуючих.

DSC_9271.JPG    DSC_9306.JPG

DSC_9223.JPG    DSC_9342.JPG

                                                                      DSC_9398.JPG


   
Останні новини
27 Жовтня16:23 Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням
27 Жовтня14:31 Штормове попередження
27 Жовтня10:55 Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті
27 Жовтня08:28 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 50 людей та ліквідували 1 тис. 93 пожежі
25 Жовтня21:06 Рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів (інформація станом на 21 год.)
25 Жовтня11:15 Рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів
25 Жовтня09:00 Надзвичайники дбають про безпеку дітей, навчаючи їх правилам безпечної життєдіяльності!
25 Жовтня08:46 Органи управління та формування ДСНС переведені на посилений режим несення служби
25 Жовтня08:35 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у побуті!
25 Жовтня08:17 Піротехніки знищили застарілий боєприпас
24 Жовтня08:48 Рятувальники напередодні місцевих виборів проводять знезараження приміщень, які будуть задіяні у процесі волевиявлення громадян
24 Жовтня08:22 Піротехніки знищили 3 застарілі боєприпаси
24 Жовтня08:17 Рятувальники знайшли заблукалого грибника
23 Жовтня14:53 Долинські рятувальники провели комплексне відпрацювання села Яворів
23 Жовтня14:13 Тлумацькі рятувальники провели профілактичні заходи з мешканцями міста
Останні новини