ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів

Опубліковано: 25.10.2020, 11:15

Для того, щоб процес волевиявлення громадян під час місцевих виборів, які проходять сьогодні, 25 жовтня, відбувся без надзвичайних подій та небезпечних ситуацій, на усіх об’єктах, що функціонують як виборчі дільниці, рятувальники здійснюють чергування.

Під час ранкового брифінгу, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що особовий склад МВС приступив до виконання завдань по забезпеченню законності та порядку під час виборів:

«Майже 140 тисяч правоохоронців приступили до виконання завдань на локаціях, згідно з усіма розрахунками. Повністю розгорнута система управління Ситуаційних центрів всіх Управлінь   Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та ДПСУ».

У свою чергу, Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін зауважив, що наразі оперативна обстановка на території держави стабільна.

“Надзвичайних ситуацій, пожеж або інших подій на об'єктах, які задіяні на виборах, не зафіксовано. Органи управління та формування ДСНС продовжують нести службу в посиленому режимі”,  підкреслив Голова ДСНС України.

Він додав, що бійці ДСНС готові реагувати на випадки виявлення вибухонебезпечних предметів, на події радіаційного і хімічного характеру. Також у забезпеченні електроживленням виборчих дільниць в готовності перебуває понад 500 пересувних електростанцій.

Так, на виборчих дільницях проводиться цілодобовий моніторинг обстановки задля попередження та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації і події. Всього для забезпечення реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та події, в системі ДСНС приведено в готовність до виконання завдань за призначенням понад 42 тис. осіб, близько 3 тис. 800. од. пожежної й аварійно-рятувальної техніки та 12 повітряних суден.


   
Останні новини
28 Листопада10:51 Рятувальники Прикарпаття завітали до будинку престарілих
27 Листопада11:56 Працівники Служби порятунку, спільно з працівниками засобів масової інформації та органами місцевої влади провели профілактичний рейд в селі Черніїв
26 Листопада16:27 Рятувальники Прикарпаття продовжують проводити профілактичні заходи
26 Листопада15:20 Тисменицькі рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями районного центру
26 Листопада15:11 Начальник Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький прийняв участь у засіданні комісії ТЕБ і НС
25 Листопада16:44 Рятувальники завітали в навчальні заходи щоб розповісти дітям про безпеку життєдіяльності.
25 Листопада15:32 Рятувальники провели профілактичні відпрацювання сіл Надвірнянського та Рогатинського районів
25 Листопада14:45 Рятувальники Прикарпаття продовжують проводити масово-роз’яснювальні роботи з населенням
25 Листопада13:33 Снятинські рятувальники провели відпрацювання села Стецева
25 Листопада11:08 Рятувальники постійно здійснюють профілактичні рейди до закладів освіти аби попередити виникнення надзвичайних подій за участю дітей
24 Листопада16:22 Калуські рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі міста
24 Листопада15:21 Рятувальники провели навчання з вивчення обладнання та устаткування автомобіля Ford Ranger САРМ-Л
24 Листопада13:13 Рятувальники провели практичне заняття щодо гасіння пожеж на сортувальних станціях
24 Листопада10:15 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 66 тисяч вибухонебезпечних предметів
23 Листопада14:53 Рятувальники завітали до учнів Тяпчанської ЗОШ
Останні новини