ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2021р.
 Версія для друку

Розпочалася робоча зустріч партнерів щодо оцінки правової бази в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту «BRIDGE»

Опубліковано: 15.06.2021, 11:38
15 червня на Івано-Франківщині розпочалася робоча зустріч партнерів щодо оцінки правової бази в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту «Підвищення рівня безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом посилення спільних заходів з навчання та співробітництва у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE».
Головними темами цього засідання є юридичні питання, пов'язані з розгортанням місій допомоги в надзвичайних ситуаціях та особливості перетину кордону і митних процедур у контексті виконання спільних заходів реагування.
Участь у заході беруть делегації Генерального інспекторату надзвичайних ситуацій та Генерального інспекторату авіації Міністерства внутрішніх справ Румунії, Генерального інспекторату жандармерії та Інспекції з надзвичайних ситуацій “Буковина” Сучавського повіту, а також Головних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.
В заході беруть участь представники Органу Управління та представники Спільного Технічного Секретаріату Програми Румунія-Україна 2014-2020.
Серед почесних гостей заходу - Андрій Бойчук - Голова Івано-Франківської ОДА та заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук.
Засідання вітальним словом відкрив Володимир Чернецький, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області. Він привітав присутніх та зазначив, що спільна реалізація проекту BRIDGE демонструє значний потенціал, щоб спільно написати нові історії успіху в українсько-румунських відносинах.
“Сьогодні забезпечення безпеки населення є важливим елементом розвитку двосторонніх відносин України з країнами Європейського Союзу. Спільними зусиллями ми виходимо на якісно новий рівень взаємодії”, - відзначив Андрій Бойчук, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації у своєму вступному слові.
Микола Палійчук висловив підтримку зусиль керівництва Головного управління ДСНС України в області в просуванні ініціатив в сфері транскордонного співробітництва.


   
Останні новини
27 Липня14:40 Прикарпатські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання
27 Липня08:02 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
26 Липня11:44 Загальні тенденції перебігу стихійних метеорологічних явищ в Україні та світі
26 Липня08:48 Служба порятунку закликає громадян не нехтувати правилами безпеки під час перебування поблизу водойм!
26 Липня08:02 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!
25 Липня08:59 ДСНС дбає про безпеку під час жнивної кампанії 2021 року
24 Липня09:04 На що слід звернути увагу перед мандрівкою в гори: поради рятувальників (ВІДЕО)
23 Липня16:38 Прикарпатські вогнеборці вибороли першість на змаганнях з міні-футболу серед силових структур області
23 Липня15:35 Верховинські рятувальники провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
23 Липня15:05 Прикарпатські рятувальники проводять профілактичні заходи з метою недопущення виникнення пожеж
22 Липня15:02 Рятувальники Прикарпаття, в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», завітали до вихованців дитячого садка «Капітошка»
22 Липня10:38 Прикарпатські надзвичайнки провели відбірковий етап конкурсу «Кращий начальник караулу»
22 Липня10:26 Увага! Попередження про підвищення рівнів води
21 Липня09:46 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Липня09:43 З початку року на водоймах країни загинуло 836 осіб! Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на воді!
Останні новини