ГоловнаОстанні новини9 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулося підписання партнерської угоди з Головною школою пожежної служби Республіки Польща

Опубліковано: 09.09.2021, 08:15

7 вересня до Державної служби України з надзвичайних ситуацій завітала делегація Головної школи пожежної служби (Республіка Польща), яку представили ректор-комендант, доктор технічних наук, професор навчального закладу Маріуш Фелтіновскі, проректор з навчальної роботи Войцех Ярош та начальник відділу хіміко-екологічного порятунку Рафал Матушкєвіч.

У рамках робочого візиту відбулося підписання між українською та польською сторонами Партнерської угоди стосовно реалізації проєкту ″Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні″.

Під час обговорення питань співробітництва щодо передачі багатофункціональних контейнерів-тренажерів до українських закладів освіти, заступник Голови Служби Руслан Білошицький акцентував на тому, що тренажери без сумніву будуть потужним підсиленням практичної складової освітнього процесу наших рятувальників.

Багатофункціональні комплекси, які планується встановити в наших закладах освіти, будуть тією якісною освітньою платформою, що дозволить проводити тренування з метою формування психологічної готовності до дій в екстремальних ситуаціях не тільки курсантів, а й слугуватиме тренувальним майданчиком для рятувальників, які вже виконують свою роботу за призначенням”, - сказав він.

Руслан Білошицький подякував польським партнерам за співпрацю та висловив вдячність інструкторам з Польщі за досвід, яким вони діляться та будуть ділитися з українськими викладачами, науково-педагогічним складом, які надалі передаватимуть практичні знання рятувальникам.

У свою чергу, Маріуш Фелтіновскі висловив сподівання на те, що співпраця у даному напрямі матиме сталий і стабільний характер.

Відтак, вже у цьому році заплановано передачу тренажерів до Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця), в наступному році — до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, у 2023 році — до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків).   
Останні новини
27 Вересня08:16 У столиці пройшли змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021»
27 Вересня08:14 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
27 Вересня08:10 ДСНС закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час походу у гори
26 Вересня09:11 Визначились переможці та призери першого дня Всеукраїнських змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ 2021»
25 Вересня08:08 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня14:46 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня14:36 На території області триває проведення заходу "День з поліцейським та рятівником"
22 Вересня16:30 На території Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області було проведено захід “день з поліцейським та рятувальником”
22 Вересня13:46 В Івано-Франківській облдержадміністрації за ініціативи Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулося виїзне навчальне заняття
21 Вересня14:40 Прикарпатські надзвичайники провели навчання
21 Вересня14:15 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
21 Вересня14:04 Увага! Попередження про посилення вітру
20 Вересня08:10 Увага! Попередження про заморозки на поверхні ґрунту
17 Вересня16:47 Прикарпатські рятувальники відзначили своє професійне свято - День рятівника
17 Вересня08:01 ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Останні новини