ГоловнаОстанні новини22 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В Івано-Франківській облдержадміністрації за ініціативи Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулося виїзне навчальне заняття

Опубліковано: 22.09.2021, 13:46
Сьогодні в Івано-Франківській облдержадміністрації за ініціативи Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулося виїзне навчальне заняття на тему «Організація заходів цивільного захисту населення і територій у мирний час та в особливий період».
У заході взяли участь керівництво та працівники Головного управління ДСНС в області. Керівник апарату обласної державної адміністрації Ірина Тимчук привітала учасників семінару та наголосила, що керівництво держави та Уряд особливе значення приділяють дотриманню чинного законодавства у сфері цивільного захисту. Тому на виконання доручення Прем’єр-міністра України, Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ДСНС України сплановано та сьогодні проводяться виїзні навчальні заняття з керівним складом обласної, районних державних адміністрацій, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міськими, селищними та сільськими головами щодо організації й виконання заходів цивільного захисту на території Івано-Франківської області.
«У важливості виконання завдань щодо цивільного захисту населення не потрібно переконувати нікого, - зазначила посадовиця. - Надзвичайні ситуації, які частіше чи рідше супроводжують нашу діяльність, вимагають вмілого та вчасного реагування на їхні наслідки. Ми повинні вміти і могти ефективно запобігати виникненню надзвичайних ситуацій. А цьому необхідно постійно вчитися».
У ході навчання представники центрального апарату ДСНС України - заступник директора департаменту-начальник управління планування та координації заходів цивільного захисту департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Кудін та старший викладач кафедри організації заходів цивільного захисту інституту Державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Олександр Ковальов детально зупинилися на питаннях реалізації заходів цивільного захисту як у межах держави, так і у конкретній територіальній громаді. Ішлося про повноваження органів влади у сфері цивільного захисту, завдання і функції відповідних структурних підрозділів, діяльність регіональних та місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.
Акцентовано увагу на обов’язковості виконання рішень цих органів, особливо у режимі підвищеної готовності та надзвичайних ситуацій, які оголошено в державі у зв’язку зі збройною агресією на Сході України та епідемією коронавірусної хвороби.
Окремо йшлося про планування роботи, оповіщення та інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, організацію евакуації та укриття населення, першочергові дії у цій ситуації керівника та штабу з ліквідації НС, фахівців органів управління та сил цивільного захисту.


   
Останні новини
15 Жовтня08:08 ДСНС нагадує громадянам правила безпечного обігріву помешкань
14 Жовтня08:05 Привітання Голови ДСНС з нагоди Дня захисників і захисниць України!
13 Жовтня16:45 Напередодні Дня захисника та захисниці України у ГУ ДСНС України в області відбулися урочисті заходи.
13 Жовтня16:27 Представник команди «Firefighter Aid Ukraine» Дерек Елкінс відвідав пожежно-рятувальні підрозділи області
13 Жовтня15:31 Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди рятувальникам
13 Жовтня13:55 Напередодні Дня захисників та захисниць України, прикарпатські рятувальники здали кров для потреб бійців АТО
13 Жовтня11:50 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
13 Жовтня07:36 Створення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у правоохоронних органах - одне з пріоритетних завдань МВС України
12 Жовтня17:15 В Головному управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області відбулася зустріч з представником команди «Firefighter Aid Ukraine» Дереком Елкінсом.
11 Жовтня11:44 Представники ГУ ДСНС в області взяли участь в онлайн-зустрічі з румунськими колегами
11 Жовтня08:03 Триває кампанія з вакцинації в ДСНС: рятувальники закликають громадськість подбати про своє здоров'я і також отримати щеплення від COVID-19
11 Жовтня07:32 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
7 Жовтня15:56 Виставку пожежно-рятувальної служби області відвідали діти Тисменичанського ліцею
7 Жовтня11:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
6 Жовтня16:26 Коломийські рятувальники провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти"
Останні новини