ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Напередодні Дня захисника та захисниці України у ГУ ДСНС України в області відбулися урочисті заходи.

Опубліковано: 13.10.2021, 16:45

Символічно, що День захисника та захисниці України співпадає ще з двома святами: Покровом Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва.

Таким чином у цей день об’єдналися православні традиції, традиції наших славетних пращурів та вшанування героїзму сучасних захисників нашої держави.

Впродовж років багато жінок нарівні з чоловіками беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України та для сприяння гендерно збалансованого висвітлення ролі військовослужбовців у захисті нашої країни та належному вшануванню воїнів обох статей, 5-го серпня 2021 року набрав чинності Закон, згідно з яким, назва свята «День захисника України» змінюється на «День захисників і захисниць України»

На початку заходів хвилиною мовчання вшанували захисників і захисниць України, чиє життя обірвалося під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

З нагоди свята з вітальною промовою до присутніх звернувся заступник начальника Головного управління полковник Віталій Федунків: “Цей день символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України та спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Батьківщині й гордості за її славу. Саме тому День захисника і захисниць України покликаний стати днем вшанування всіх, хто упродовж століть обороняв українську землю.” - зазначив заступник начальника з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України в області Віталій Федунків. Також Віталій Степанович наголосив, що не тільки зі зброєю в руках захищають нашу країну,а інколи саме завдяки допомозі рятувальників, мирні мешканці населених пунктів Донецької області, які перебувають на лінії розмежування, мають можливість повернутися до відновленого рятувальниками житла. І саме в цей період 20 Прикарпатських рятувальників з такою місією перебувають на Сході країни.

На завершення заходу кращих рятувальників Прикарпаття – справжніх захисників України, які щоденно захищають життя та здоров’я людей від вогняної стихії, надають допомогу в ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій було нагороджено відзнаками та грамотами.   
Останні новини
15 Жовтня08:08 ДСНС нагадує громадянам правила безпечного обігріву помешкань
14 Жовтня08:05 Привітання Голови ДСНС з нагоди Дня захисників і захисниць України!
13 Жовтня16:45 Напередодні Дня захисника та захисниці України у ГУ ДСНС України в області відбулися урочисті заходи.
13 Жовтня16:27 Представник команди «Firefighter Aid Ukraine» Дерек Елкінс відвідав пожежно-рятувальні підрозділи області
13 Жовтня15:31 Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди рятувальникам
13 Жовтня13:55 Напередодні Дня захисників та захисниць України, прикарпатські рятувальники здали кров для потреб бійців АТО
13 Жовтня11:50 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
13 Жовтня07:36 Створення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у правоохоронних органах - одне з пріоритетних завдань МВС України
12 Жовтня17:15 В Головному управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області відбулася зустріч з представником команди «Firefighter Aid Ukraine» Дереком Елкінсом.
11 Жовтня11:44 Представники ГУ ДСНС в області взяли участь в онлайн-зустрічі з румунськими колегами
11 Жовтня08:03 Триває кампанія з вакцинації в ДСНС: рятувальники закликають громадськість подбати про своє здоров'я і також отримати щеплення від COVID-19
11 Жовтня07:32 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
7 Жовтня15:56 Виставку пожежно-рятувальної служби області відвідали діти Тисменичанського ліцею
7 Жовтня11:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
6 Жовтня16:26 Коломийські рятувальники провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти"
Останні новини