ГоловнаОстанні новини24 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники навчають школярів правил безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 24.11.2021, 17:15

З метою ознайомлення та навчання дітей правил безпеки життєдіяльності працівники Служби порятунку Головного управління ДСНС в області завітали до школярів Ліцею номер 17 Івано-Франківської міської ради.

Особливої гостроти набуває питання безпеки дітей під час осінньо-зимового періоду коли існує загроза отримання травм від користування пічним чи газовим опаленням, електричними обігрівачами та через дитячі пустощі з вогнем. Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Тому, щоб не допустити нещасних випадків фахівці провели дітям уроки безпеки життєдіяльності.

Вогнеборці звернули увагу дітей на необхідності дотримання елементарних правил безпечної поведінки, адже безпека власного життя – понад усе. Рятувальники пояснили як уникнути пожежі в побуті та що робити, коли надзвичайна подія вже сталася. Такі зустрічі з рятувальниками є найважливішою складовою у процесі навчання дітей основам правил безпеки життєдіяльності. Працівники Служби порятунку разом з дітьми розглянули та обговорили ситуації, коли вогонь може бути другом, а коли - ворогом.   
Останні новини
3 Грудня12:32 В Головному управлінні ДСНС в області обговорили питання щодо запобігання виникнення пожеж в житловому секторі та шляхи запобігання нещасних випадків у зимовий період
3 Грудня11:06 Увага !!! Снiголавинна небезпека
3 Грудня08:05 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
3 Грудня08:00 Попередження про погіршення погодних умов
3 Грудня07:32 Увага! Попередження про підвищення рівнів води
2 Грудня14:38 Пресконференція щодо попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, а також отруєння чадним газом
2 Грудня13:49 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
2 Грудня13:43 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
2 Грудня08:54 Реалізація пріоритетного напряму розвитку ДСНС щодо нульової толерантності до корупції
2 Грудня08:53 Свою роботу розпочав офіційний портал добровільної та місцевої пожежної охорони
2 Грудня08:31 Прикарпатські рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди з метою недопущення пожеж в житловому секторі
2 Грудня07:10 Увага !!! Сильний вітер
1 Грудня16:03 Працівники Служби порятунку провели урок безпеки життєдіяльності
1 Грудня13:14 На Прикарпатті триває роз’яснювальна робота щодо правил безпеки в холодну пору року
30 Листопада10:46 Рятувальники нагадують громадянам основні причини виникнення пожеж у помешканнях
Останні новини