Контраст
Шрифт

Прикарпатські гірські рятувальники посіли призові місця на Кубку України з спортивного гірського туризму

clock
10.12.2023 07:24

У період 7 по 10 грудня на скеледромі «БУХТА» в місті Львів відбувся Кубок України з спортивного гірського туризму, участь у якому взяли команди із 14 регіонів України.

За результатами змагань на дистанції 4 класу «Рятувальні технічні прийоми» заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківської області Роман Братчук разом із волонтеркою Риженко Дариною посіли перше місце, та на цій же дистанції рятувальники ГПРВ (с. Явірник) Дутчак Василь та Бойчук Денис посіли третє місце.

Щиро вітаємо наших рятувальників та пишаємося високими результатами.

Також щиро вітаємо Братчука Романа з присвоєнням йому звання Майстер спорту України зі спортивного туризму. Кваліфікаційні вимоги спортсменом виконані на чемпіонатах України зі спортивного туризму 2023 року.